Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a WWE 12-őt...

Letöltöttem a WWE 12-őt torrentel és amikor lejött a mappájába volt vagy 20-30 Winrar mappa és 20-30 képi fájl a Winrar mappába volt egy iso és egy képi fájl. Kiírtam dvd-re és amikor beraktam xboxba azt írta ki hogy "Mixed Media Disc" MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
vagy honnan töltsem le ingyenesen és olyan torrent keresővel ahova nem kell meghívó!
2011. nov. 26. 13:21
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy esetleg hogy írjam ki mert én Neroval szoktam
2011. nov. 26. 13:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudnád a google-n megnézni hogy kell normálisan CD-t kiírni meg úgy megcsinálni hogy mülködjön az Xboxodon? Mert nekem flashelt boxom van de én rendelek játékot egy csávótól aki 1500-ért adja. Normális dobozba, CD-re rámásolja a kinézetet meg a dobozra is, és ad hozzá kiskönyvet is :).
2011. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ImgBurn-el írd!
2011. dec. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. dec. 2. 16:12
 5/6 A kérdező kommentje:
De hogy kell írni ImgBurnal?
2011. dec. 2. 16:48
 6/6 MissHungary válasza:
HONNAN TÖLTÖTTED LE??? :DDD Létszi, létszi, létszi írd meg! :))) thx
2012. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!