Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ilyen online játékoknál...

Az ilyen online játékoknál (Pl Metin2, Gates of Andaron, stb stb) mi értelme van annak a szabálynak, hogy nem lehet csúnyán beszélni?

Figyelt kérdés

Mert oké, megértem, kulturálatlan bunkó dolog aki állandóan káromkodik vagy stb. Én ugyan nem szoktam, viszont az értelmesebbek akik nem szoktak káromkodni sem értik.


Sokak szintén dedós szabálynak tartják, pont azért mert 1 csúnya szó százféleképpen leírható. Úgy ahogy a rendszer nem cenzúrázza (kicsillagozza).


Mi értelme van ennek a szabálynak ha sokféle módon kikerülhető, 1 szó százféleképpen leírható stb?


Mert oké, én is elutasítom és lenézem azt aki rendkívül mocskosan beszél, de nem érte.


Úgysem tudják teljesen megakadályozni hogy valaki csúnyán beszéljen, minek foglalkoznak ezzel?



(most nem kötekedni akarok, én nem szoktam csúnyán beszélni, de nem értem.)


Szerintetek? Vélemények?


2011. nov. 26. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem valami jogi gebasz mert ha egy szülő meglátna egy csúnya szót már perelne.
2011. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 csúnya szó miatt?:o
2011. nov. 26. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne ilyen szabály,korlátlanul mindenki így irogatna,és nem lenne valami élvezetes a játék.Így viszont hiába kikerülhető az automata cenzúra,kevés embert ha kicsit is,de biztosan akadályoz.Ilyen alapon a törvényeknek sincs értelme,hiszen hiába tiltják hogy kirabold a vegyesboltot,mégis mennyien kirabolják?Ha nem lenne a törvény,még többen rabolnák :)
2011. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez ilyen jogi kutyu.

ha jol emlekszem regen az evanescence egyik albumat beperelte 1 szulo, mert egyik szamukban elhangzott 1 f**k,es meg is nyerte a pert

2011. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszadó teljes mértékben igazad van. De pl. GoAban a lényege a dolognak az h nincs cenzúra, de tilos káromkodni, na most ha vkit zavar jelenti ha meg nem, nem. Mindenkire rá van bízva h zavarja v sem, sztem ez a legésszerűbb megoldás
2012. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!