Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy érjem el hogy épüljön...

Hogy érjem el hogy épüljön SimCity-ben ekkora felhökarcolok? és hogy mindig befeketednek az épületeim? Www.Facebook.com/photo. Php? Fbid=10150357895509866&set=pu.160156464865&type=1&theater

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A link nem jó. Amúgy csak megfelelő gazdaságpolitikával érheted csak el, hogy felhőkarcolóid épüljenek. Kell egy bizonyos lakosszám és gazdasági fejlődés és megfelelő infrastruktúra, hogy a simek felhőkarcolókat építsenek. Az épületeid pedig azért feketednek be, mert nem vagy jó polgármester és a lakók elhagyják az épületeket. Például kicsit csökkenthetnél az adókon vagy kérdezd meg a tanácsosaidat, hogy mi a gond (lehet, hogy iskolát, orvosi rendelőt kellene építened vagy nincs elég munkahely),
2011. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de lerakok csomó munkát (kék és sárga zonád) de a kis aktatáska áthuzva nem tűnik el :S
2011. nov. 27. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem vagyok nagy Sim City szakértő (jó pár éve nem játszottam vele), de azért nézd meg, hogy van-e azon a környéken ahol az aktatáskák vannak egy buszmegálló. Nem mindenki jár autóval és nem mindenki hajlandó sokat gyalogolni. Valamint az se biztos, hogy a megfelelő munkahelyet jelölted ki építési területnek (pl. a nagyvárosi emberek nem akarnak tanyán dolgozni vagy kisvárosi fagyizóban).
2011. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!