Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb? MW3 vagy BF3?

Melyik a jobb? MW3 vagy BF3?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
egyértelmü : bf3 a cod ugy szar ahhogy van
2011. nov. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

első válaszoló te nagyon h.lye vagy!

a bf3 már tiszta cod kedves kérdező sztem az mw3-at válaszd

2011. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egyikőtöknek sincs igaza. a cod tényleg bőrlehúzás, tényleg hátramaradott a grafikája. a bf3 nem cod hasonmás, a singleje elég rossz lett, a multija meg unalmas, DE: a codnak nagyon jó a singleje, az egész története, a multija nagyon pörgős, a spec ops pedig ritkajó. a bf3-nak szebb a grafikája, sokkal jobb a motorja, de viszont a játékmenete nekem nem tetszik. ezt a videót ajánlanám: http://www.youtube.com/watch?v=DInpPoc3-u4 a mw3-at ajánlanám, de kinek melyik tetszik.
2011. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
BF3 egyértelmü a single téleg nem vmi jó de a cod-é se... Multiról annyit ha neked az unalmas akkor ne játsz fpst MW3 multi- futsz lősz és megölsz 100 embert 10 perc alat mert a sok noob célozni se tud. BF3 multiba vannak repülök,tankok,kocsik fegyverek szebbek és a hangjuk is jobb is nincs ennyi noob mint codba
2011. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mar megint ez????

en eloszor 3 fele bf-et jatszottam, eredetit, de utana a cod jobban megtetszett.

a mai jatekosok azt hiszik h a jatek 90% grafika, a cod nem ujitott, legalabb siman fut gyengebb gepeken is, a bf-nek meg jobb a hangja, de ennyi. a multija tenyleg unalmas

2011. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
amugy lehet h a mw3-ban fulsz-losz, de a bf-ben 10 jatekosbol 9 azon veszekedik h ki vezesse a tankot
2011. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor te se sokat bf3 eztél-.- én szeretem a codot de cod4 tökugyanaz mint az mw3 sőt jobb és annyi noob van hogy célozni se tudnak lazán 100-10 statokat csinálok elég unalmas bf3 nehezebb nem lehetsz benne Rambo mert 1edül esélyed sincs 1 tank ellen. de lényegében MW3: ugyanaz az mint a többi cod az új mapok miatt el lehet vele lenni de hamar megunod BF3: Elején elég nehéz főleg ha codoztál de szerintem sokkal jobb lett
2011. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

es a bf mit ujjitott? grafika? ez szinte lenyegtelen, lerombolhato kornyezet? mas jatekban is van

mert az eddigi bf-ben is voltak tankok, helik, stb

es igen nem vagy rambo (de a tankot ki lehet loni egyedul is) de a bf-ben is ugyanannyi noob van mind a codban

2011. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos BF3 új motor van amit nem 2 hónap allat dobtak össze van benne vadászrepülö plussz egész class rendszer eddig nem volt a bf3 ban a noobokról annyit hogy bf3 középmezönybe szoktam lenne néhe elején codon meg bármelyik fos publicon 1. vagyok mert nem tudnak lelőni de MW3 nem érdemes megvenni mégha jobb akkor se. Egyik haverom nagy cod fan megvette a mw3 és azt mondta nem éri meg megvenni mert tökugyanaz mint az mw2 új mapok miatt 1kis ideig leköt.
2011. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Battlefiel 3 sokkal jobb. A Modern Warfare 3 unalmas. Egy meccs után már untam. A Battlefield 3-aml legalább el lehet lenni több hónapig.
2013. jún. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!