Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a 2003-as...

Mi a véleményetek a 2003-as Pirates of the Caribbean (sea dog 2 a másik neve) játékról?

Figyelt kérdés
Szerintem eléggé béna a közel harc, de a hajós ütközet remekül megvan csinálva.
2011. nov. 27. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez volt minden idők legtöbbet játszott játéka, semmihez nem tudom hasonlítani, annyira szerettem annó, képes voltam iskola előtt 2-3 órával felkelni, csak hagy játszhassak vele még egy kicsit, szóval szerintem a kategóriájában a legjobb, meg úgy összességében is a kedvencem.
2011. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon jó, már a vége felé vagyok. De nem akarom befejezni, a hajó csaták miatt. Azok a legjobbak benne. Mostanáig nem készítettek, olyan játékot amiben, ilyen jól kivannak dolgozva a hajók, meg a hajó csaták.

Esetleg megtudnád mondani, hogy lehet városokat kirabolni meg egyéb tippeket?

2011. nov. 27. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Városkifosztás elég nehéz dolog, legyél hozzá magas színtű, legyen legalább kettő manowarod, és bombázd az ágyúikat, aztán még utána kardozgatni se kell, az se könnyű.

Van egy másik ugyanilyen játék, újabb, jobb a grafikája, bár szerintem nincs ilyen jó, meg amikor még én játszottam vele sok volt benne a bug.

Age of Pirates

2011. nov. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egész jó, abban is benne van Nataniel Hawk, meg vannak újabb részek is.
2011. nov. 29. 15:03
 5/8 A kérdező kommentje:
De mi az a manowar?
2011. nov. 29. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a legerősebb és legnagyobb hajó a játékban.
2011. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ki játszottam, fasza játék volt, Manowart megszerezt, a fekete gyöngy hajót lezúztam, kár hogy nem fojtatódik tovább

Nincs esetleg új része?

2011. dec. 6. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát mondom, az Age of Pirates majdnem ugyanilyen, az is jó, de ez azért jobb.
2011. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!