Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 11 éves gyereknek szerintetek...

11 éves gyereknek szerintetek melyik HONFOGLALÓ társasjáték lenne jó?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy van kezdő, haladó és profi. Mivel a haladót 14 éves kortól ajánlják, kerestem a kezdő-t, de nem találok ilyet a neten. Hol lehet kapni? Van valakinek kezdő, hány éves kortól ajánlják? Mi a véleményetek túl nehéz lenne a haladó egy 11 éves gyereknek?
2011. nov. 28. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudtommal csak 1 féle van, és annak van régebbi és újabb kiadású változata, a honlapon is csak egyet találtam. Az 14 évtől ajánlott, 11 éves korban nem hiszem hogy nagyon tudná használni a gyerek, mert nem tanult még olyanokat ami a kérdésekben van... de szerintem még a 14 évesek sem.
2011. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor én félre értettem. A barna doboz hátulján vagy egy olyan felírat, hogy kezdő-haladó-profi , csak ott egymás alatt és a haladó ki van emelve. Ezért gondoltam, hogy a barna dobozos a haladó.
2011. nov. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!