Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ezen a gépen hogy...

Szerintetek ezen a gépen hogy futna a World of Tanks játék?

Figyelt kérdés

"A töltsd le és nézd meg" hsz kíméljetek!


Gépem: AMD X2 3GHZ

4GB DDR 2 800Mhz

Ati 4850 oc 512Mb

Win7 op.


Ilyen közepes grafikán! Nagy csatákat is bírni fogja?


2011. nov. 30. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menne.... Birni fogja a nagy csatákat. nekem is hasonlo gépem van és jol fut rajta
2011. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze a kártyám jobb ici picit nvidia 250 viszont csak 3 giga ram habár nem jut eszembe hány MHZes . Szóval ja persze simán menne csak szólok mióta teljes verziós a játék a fizetős playerek ellen hát... vannak különbségek mikor félcentiről lesz látható az ellenfél , mert össze vásárolt mindent 10 perc alatt . Persze behozhatóak ezek az előnyök csak amikor megveszed a tankokat ilyen szarul kapod meg és aki fizető az kb egyből megvesz mindent és semmit nem tudsz tenni ellenük ott hagynak a faszba
2011. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na fasza, pont ez miatt játszottam volna vele mert úgy halottam hogy nem muszáj fizetni! Így meg aztán rohadtul elveszi az ember játék kedvét, szerintem le se fogom tölteni akkor! Köszi mindenkinek aki irt!
2011. nov. 30. 21:26
 4/15 anonim ***** válasza:
hát letöltheted csak szerintem elfog menni a kedved . Nem első szinten fog szemet ütni hanem majd később .Meg vannak dolgok amiket nem értek pl olyan tierbe vagyok ahol nem kéne még lenni-e heavynek és mégis van heavy tank valameik csapatba és úgy kb semmit nem tud vele az ember . Kb olyan mintha medvére sörétessel lőnél . És mondom ezt olyan tierbe ahol még medium tank sincs .szóval vannak ilyen wtf k . ez nem tudom azért van-e mert vette pénzből vagy nem tudom . Sok lúd disznót győsz elven kiszokták lőni ,de hát azért nem egy jó ellenfél ...
2011. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
a géped birni fogja a netedtől függ szinte minden ha 50kb-os akk még épp elfut de akk laggol de nagyobb sávszélességen már simán
2012. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50 kbites net nincs . 64 es tárcsázós volt nagyon régen . Nem hiszem ,hogy egy ilyen remekművet birtokoló személyel állunk szemben .
2012. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Full Contact te ezeket melyik pizsamádban álmodtad? Először is: a promo tankokat is simán ki lehet szedni, csak jó helyen kell eltalálni. Másodszor: a legkisebb tier-ű heavy 5-ös. Ezen a szinten elég sok medium is van, nem beszélve arról, hogy nincs olyan nagyon sok különbség mondjuk egy KV és egy T-34 között. Az oké, hogy utóbbit sokan fikázzák, de ha tudsz vele játszani, akkor megy vele rendesen. Úgyhogy nem tudom, mit szívsz, vagy szedsz, de PM-be leírhatnád, mert nagyon ütős anyag lehet.
2012. jan. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Anyád csöcsét :D
2012. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Apá.d p.öcsét:DDD
2012. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem engedte a pontok nélkül:DDD
2012. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!