Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti játékban nem volt...

Eredeti játékban nem volt aktiváló kód, ilyenkor mi a pontos teendő?

Figyelt kérdés
Ma megvettem a Batman Arkham cityt PC-re, és ugye Catwomant úgy kapom meg, hogy eredeti játék mellé kapok egy kódot, és azzal tudom feloldani, a kézikönyv azt írja, hogy a dobozban van egy kártya, amin a kód van, csakhogy a dobozban semmilyen kártya nincs! Na ilyenkor mi a jó tetves k.va anyámat csináljak??
2011. dec. 1. 23:40
 1/3 hejj ***** válasza:
először is nézd meg a játék mappában, olvasd az nfot...ha nincs, akkor reménykedj, h megvan még a blokk, ha igen, irány vissza a boltba reklamálni.......én karácsonyra még anno megkaptam egy nagyon fasza, drága játékot pc-re, de nem volt benne cd!!pedig levegőmentesen, hermetikusan le volt zárva...a blokk uyge nem volt meg, mert még az ünnep előtt kb 2 héttel vették meg......na most írtam e-mailt a gyártónak, meg a MAGYAR FORGALMAZÓnak...mondták, h menjek pestre(alföldön élek) és + 2000ft ráfizetéssel kapok egy újat....sajnos van iylen, próbálkozz, ne hagyd magad
2011. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer énis jártam igy régebben volt 1 telefonszám hogy hovalehet fordulni ha problémánkvan mi felhivtuk őket és adtak 1 kódot
2011. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Az mondjuk komoly lehetett, hogy nem volt benne cd...

Na írok a vevőszolgálatnak egy e-mailt, hátha adnak kódot, ha nem, akkor nyomulok vissza a boltba, mert a nyugta még megvan.

2011. dec. 2. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!