Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA4-ben mit kell csinálni...

GTA4-ben mit kell csinálni egyáltalán mi a lényege a játéknak?

Figyelt kérdés
még sohasem játszottam GTA játékkal én mielőtt le tölteném szeretném tudni hogy mi a lényege. És melyik a legjobb GTA? a 4 vagy az 5?
2011. dec. 2. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
5 még nincs megsúgom.
2011. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
javaslom addig ne töltsd le a 4-et mielőtt nem vagy biztos benne h menne a gépeden...
2011. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi azt hittem van:) na de szóval tudna valaki válaszolni hogy mi a lényege mit kell csinálni?
2011. dec. 2. 14:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Néztem a gépigényét simán menne
2011. dec. 2. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldetésekből áll az egész.
2011. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

inkább a san andreast szedd le 1000 szer jobb!

és fele akkor gép/hely kell neki!

2011. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a 3 ban Claude nevezetű piti rabló vagy akit átvernek és bosszút áll a nagykutyákon akik miatt majdnem lecsukták cityben (New york) fuvarozgat a maffiának öld meg ezt öld meg azt rázd le a zsarukat.


a 3 Vice city kiegészítőben Tommy vagy,valamivel nagyobb arc,öt is meglopják,átverik,ugyhogy,kinyir minden nagyfejest.Vice cityben. (Miami) a 3 San andreasban egy CJ nevű afroamerikai gengszter vagy,akinek a rivális bandatagok kinyirták a családját és a bandával hadakozik, öldököl rabolgat és a többi ez jól ki van dolgozva, 3 városvan LAs venturas Los santos és san fiero. ( Las vegas, Los Angels,San Francisco) . a 4 ben Nico nevezetü Ukrán vagy albán vagy milyen bevándorló vagy,a kuzinodhoz jösz amerikába mert azt mondta hogy itt jó élni,de közben hotelszobában lakik és szar élete van, Közben melót keresel,ölsz fuvarozgatsz,mászkálsz haverkodsz,kapcsolatokat építesz, és próbálsz túlélni "Liberty City" Azaz New york Utcáin. Ez az idáigi legkidolgozottabb és legnagyobb szabadságot adó rész,a netezéstől kezdve a csajozáson keresztűl(Internetes társkeresőn), a billiárd és a dartsot érintve,a ku_rvázáson és Kabaréshowokon túl egészen a szinházi előadásokig bármit megtehetsz egy hatalmas New york mintájára készült pályán. Olyan tipusú játékok amiket ha befejezted,sem fejezted be. Még mindig vannak kis küldik, lehet haverokkal sörözni menni,rendőr számitógépbe belépve a top bűnözőket elkapni. Hangulatos,megéri.



Sajnálom a sok helyesírási hibát,de egy lusta dög vagyok,és nem fogom átnézni. NA sok sikert és kellemes játékot.

2011. dec. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a san andreas a leggyengébb mind közül.

Csak az a jó benne h sok a mellék küldi. De amúgy...

2011. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!