Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AC Revelations Patch probléma!...

AC Revelations Patch probléma! Mi a teendő? Pls help!

Figyelt kérdés

Elindítom, el se kezdi frissíteni, rögtön kidobja ezt:

[link]

Aztán pedig ezt:

[link]

Eredeti a játék, viszont fenn volt törtben az előző 3 rész, de azokat letöröltem, de volt velük vlami bug, mert kijelezte a gépen a programok telepítése és törlése-ben, de eltávolítottam manuálisan. Aztán megint újraraktam a játékot és megint nem jó. Mi a teendő? Kérlek titeket, valaki segítsen, nagyon magam alatt vagyok, meg előrerendeltem a játékot, és erre vártam már hetek óta =[


2011. dec. 2. 20:21
 1/4 anonim válasza:
Kajakra ugyanez a probléma nálam is jó lenne ha valaki megoldaná nekem is eredeti a játékom.
2011. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én éppen ezért nem veszek eredeti játékot! A megjelenés elött letöltöttem 2 nappal és az normálisan frissít is!
2011. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hali, ugyan ezen a problémával küzdöttem második napja, de megvan! kell ez a patch: [link]

és miután ezt feltettétek, már csak egy fájlt kell eltávolítani (nem kell véglegesen, csak elég ha átteszed máshova) windows/system32/drivers/etc/ találsz olyat, hogy hosts, ezt rakd el máshova, másik mappa, asztal, tök8, és már működik is a játék

2011. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ez az oldal oldotta meg a hibát:

[link]

töltsd le indítsd el aztán újraindítod a gépet és már működik is.

2011. dec. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!