Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed: Revelations PC?

Assassin's Creed: Revelations PC?

Figyelt kérdés
Megrendeltem az 576 KByte-tól november 14.-én a játékot és ugye december 2.-án tegnap adták ki ; (előrendeléssel eddig nekem mindig a kiadás napján hozták az összes játékot PL: Call of Duty 4; Call of Duty: MW2 ; Call of Duty: BO , Stronghold 2 ... stb) és vártam vártam hogy jöjjön és nem jött , nem is hívtak és még egy emailt se küldtek ... ilyenkor mi a teendő? mert haverommal is eztörtént hogy 576ról rendelte és nemjött ; másik haverom oszttársa meg megkapta bár nemtudom hogy ő az 576-ról rendelte -e ... de elhatároztam hogy keddig várok ha nem jön ; megrendelem a cdgalaxistól ; előre is várom válaszotokat! köszi.
2011. dec. 3. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket,és kérdezd meg. :)
2011. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
imádom a sok nyomorékot amikor értelmetlen szar válaszokat ír ide... gondoltam erre már...
2011. dec. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!