Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki World Of Tanks-ot játszik...

Aki World Of Tanks-ot játszik az akar ingyen promóciós kódot?

Figyelt kérdés

2011. dec. 3. 14:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
igen én nagyon megköszönném!
2011. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok. Ha lehet én elfogadnám szívesen és erre az email címre várnám: figaroff@citromail.hu köszönöm szépen még egyszer
2011. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nos nem én küldök kódot hanem te magad tudsz szerezni ingyen 2-őt is. Nekem mind2 működött tök ingyen hiba nélkül. De azért felelősséget nem vállalok. Itt az egyik: [link]
2011. dec. 3. 23:09
 4/37 A kérdező kommentje:
A másik kicsit komplikáltabb, de nem nehéz. Először is regisztrálsz a honlapra teljesen inygenes. Kamuzhatsz is a nevek,címek megadásánál csak az e-mail cím legyen helyes. Ha ez megtörtént jn az e-mailedre egy kód. Az az a kód amivel be tudsz lépni a honlapra ahova regisztráltál. Ha ez megtörtént menny a jobb oldalt lévő Get Key feliratú gombra és lejön egy zöld ablak annak az aljában ott lesz a kód. Innentől meg már tiszta sor. Remélem segítettem ;) [link]
2011. dec. 3. 23:13
 5/37 anonim ***** válasza:
köszönöm szépen. Szerencsére benne vagyok egy nem kis klánba, és szinte azonnal tudok ezekről a dolgokról és már megcsináltam régebben mind 2-öt =) köszönöm azért még 1x.
2011. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
amúgy neked mi a nick neved a játékban?
2011. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Mind1 azért szívesen. Amúgy én nem nagyon szeretném megosztani itt a nicknevem.
2011. dec. 4. 11:33
 8/37 anonim ***** válasza:
rendben van, ha gondolod írd meg üzenetbe és ha netalántán nincs klánod, és van legalább 1 szép tier-es tankod akkor nincs akadálya,hogy felvegyünk ide =)
2011. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nemrég sikerült szert tennem egy E-75-re. KB 1 hónapja tették ki a szűröm egy klánból(nemtom miért pedig semmi rosszat nem tettem) indokot se kaptam. Mostanában még nem szeretnék új klánt keresni egyelőre jobb a szabadúszó forma. Azért kösz a felajánlást. :)
2011. dec. 4. 14:10
 10/37 anonim ***** válasza:
szívesen. gondolom a klán nevét sem osztod meg velem amiben benne voltál =)
2011. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!