Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik/játszott valaki az L....

Játszik/játszott valaki az L. a. Noire-val?

Figyelt kérdés
És ha igen hogy tetszett?
2011. dec. 4. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én játszottam. Ugye Xboxon 3 DVD-s az elsőt leszedtem tesztnek jó volt meg minden, de úgy érzem elég volt az a pár sztori. Sajnos vagy a feliratot fordítom vagy a szereplő gesztusaira figyelek. Szörnyű :S.
2011. dec. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, de meg kell hagyni, elég rétegjátékra sikerült, aki akcióra meg pörgésre vágyik, az csalódni fog benne. Meg nagyon erős angol kell hozzá, hogy érthető és élvezhető legyen. De összességében nekem nagyon bejött.
2011. dec. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Múlt héten vettem meg Pc-re és nekem nagyon tetszik de ez nem egy akciójáték és elég jó angoltudás kell hozzá.Nekem nagyon tetszik ez nyomozós játékstílus.
2011. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 M@x ***** válasza:
Hát igen, ugyanaz a bajom, hogy nem értem hogy mit mondanak, és vagy ide vagy oda figyelek, meg hát igen (számomra) kevés benne az akció...
2011. dec. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -Leni- válasza:
Jelentem alásan,igen! A hangulata nagyon megfogott és Phelps pedig imádnivaló. Komolyan. Szeretem. Eddig ez volt a legjobb játék,amivel valaha játszottam,nagyon bejött!
2012. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!