Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud ajánlani olyan...

Ilidius kérdése:

Valaki tud ajánlani olyan játékot ami hasonlít a Rune. Hoz?

Figyelt kérdés
Vagyis olyat amibe kardal pajzsal és íjjal lehet harcolni. Mert már rohadtul unom hogy mindig csak olyanokat találok amiben modern fegyverekkel kell harcolni. Olyan is jó amiben egyedül commandírozok meg olyan is amiben vannak társaim. A lényeg az hogy ne legyen benne se gépfegyver se puska se rakéta csak régi fegyverek. A gépigény nem számít.
2011. dec. 4. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak egy videót néztem erről a Rune-ról gyorsan, szóval ha amit írok nem jó, akkor bocsi... Onlineban nagyon hasonlónak tűnik a Dungeons&Dragons online. TES: Oblivion még talán...
2011. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hunted: Demons Forge is talán... Ez is egy Bethesda<3 játék
2011. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jeee:) mondjuzk az obliviont ismerem de a többiről néztem videót és azok faszák. köszi nektek:)
2011. dec. 4. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Dragon age 1-2 mondjuk csak singleja van de szerintem elég jó
2011. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De az nem Hack&Slash, hanem strategiai rpg
2011. dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jó játékok köszönöm. Egyébként én a stratégiai játékokat is nagyon szeretem:D
2011. dec. 21. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!