Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban csináltam szerver...

Minecraftban csináltam szervert. Hálózatban egy másik géppel beléptünk volna, de nem látja. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

1 megásnettel nem igen mék semmire, de routeren össze van kötve egy mássik gépel, de ott nem látja a szervert. Ha az ip-t írom be akkorse de mivel az ip-nk ugyanaz próbáltam ott is a localhost-ot de úgyse.. (játékversió ugyanaz 1.8.1)


Ha ez nem megoldható, akkor azt valaki leírná hogy kell beálítani hogy mások is tudjanak csatlakozni? Valamit a routeren kell vagy nem tudom, de ezt szeretném.. mert eddig 1 xpróbáltam más haverral neten de akkor routerből kihúztam a kábelt és egyből modemba dugtam úgy jó volt..

De ezt szeretném úgy hogy ne keljen dugdosgatni.. Választ előre is köszönöm és remélem minnél hamarabb megérkeziik


2011. dec. 6. 18:42
 1/1 KicsiDawe válasza:

Igen, sajnos routeres nettel csak akkor tudod megoldani, hogyha a routeredet port forwardolod, ami elég hosszú folyamat,

szóval ha csak így páran akartok játszani akkor a hamachit ajánlom.

A server.properties-ben átírod az IP-t a hamachid ipjére és már jó is lesz.

2011. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!