Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WoW - WotLK-t leszedtem/felr...

A WoW - WotLK-t leszedtem/felraktam és állítólag WoW Error kapok ez igaz?

Figyelt kérdés
mert nincs kedvem leszedni a WoW + TBC-t...ennek szeretnék utánna járni...
2011. dec. 7. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
XDD ah, bocsi. Ez lesz első, hogy WoW-ozol amúgy? KELL a core WoW és a TBC, anélkül... Most gondold el, azok, akik pre-TBC óta játszanak, kifizettek akárhány tízezer forintot, de azok, akik Cataclysm óta játszanak, csak 8000ft-ot kell fizetniük? Na persze, eléggé szétcsapnék azthiszem
2011. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sztem törtös...


amúgy igen, ha olyan tört szerveren akarsz játszani amin 3.vmennyi a verzió, akkor elég csak a wotlk-t telepítened majd rá a patcheket.

Nem kell először az alap majd rá a bc-t és ráa wotlk-t.

2011. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attol még hogy tört, ugyan az vall rá, amit mondtam, csak nem pénzben, hanem gigában... Jesszus
2011. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jesszus... :D

mindkét kommented fölösleges és marhaság. ráadásul olvasni se tudsz.

2011. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

You need The Burning Crusade for The Wrath of the Lich King. You need normal World of Warcraft for The Burning Crusade.

Itt van, nagyon okos. Mi az, hogy én nem tudok olvasni, mikor egzáltalán nem verzióval kapcsolatos kérdés volt, te pedig arrol írtál. Talán inkább TE nem tudsz olvasni. Csak hogy értsd a kérdést, mivel ez nem megy neked: Letöltötte a Lich King keigészítést, anélkül, hogy letöltötte volna az alap játékot és a TBC kiegészítést. Rohadt nehéz felfogni, mi? Ennyit arról, hogy az én válaszom az értelmetlen. Kicsit többet kellett volna szövegértés órára járnod.

2011. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
képzeld el én letltöltem a wotlk-t és jó szóval elég azt letölteni ha törtön akarsz multizni origihez azért írja mert a cd kulcs kell hozzá
2011. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5:

te vadbarom

eredetin is csak az account készítéshez, updatehez kellenek a régebbi kiegek. de telepítéshez nem....

annyira hülye vagy...

2011. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindent,amúgy mindent meghallgatok, ebben az esetben olvasom... (: De ne vitatkozzatok mindenki máshogy értelmezi...
2011. dec. 12. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!