Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars Knights of the Old...

Star Wars Knights of the Old Republic II (SWKOTOR 2) Hogy menjek ki az akadémiáról? Végigjátszás -----> Korriban (Sith Akadémia) (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma, hogy elkezdtem azon a bolygón játszani, kiürítettem azt akadémiát, de már 3 napja nem tom hogy hogyan jussak ki onnan, megnéztem a végígjátszások közt is, és azt írja, hogy:


A "legrövidebb" bolygó, nem sok mindent kell itt csinálni. Miután kiszálltunk az Ebon Hawkból, ha gondoljuk hallgassuk meg Kreiát a régi Sith nagyúrakról(akkor lehet ezeket kérdezni, ha a sír elött vagyunk), majd szedegessük fel a csontvázakból a holmikat, és nyírjuk ki a vadállatokat. Ha gondoljuk Kreia tiltása ellenére bemehetünk a Shyrack barlangba, de ha nem haladjunk az akadémia felé. Belépvén végezzünk az összes él?lénnyel, aki bent tartozkodik az akadémián majd ha tényleg megtaláltunk mindent, menjünk az egyetlen használható terminálhoz, s hozzunk létre egy új tanulót, s töltsük ki a tesztet.


1.válasz: Freedon Nadd

2.válasz: 20 ( gyengébbek kedvéért: twenty)

3.válasz: Gizka

4.válasz: I always lie

5.válasz: passion-strenght-power-victory

Ha megvolnánk kinyíltak az ajtók, s az egyikbe benézve lehet találni a sok Sith-Orvgyilkos mellett is egy ládát amelyet nehogy kardcsapással nyissunk ki mert felrobban. Szépen zárnyitással kell azt kinyitni(megéri), mivel találunk benne egy sperciális dolgot, egy Thorium Charge-ot mely 2 ajtóhoz szükséges. Az egyik az itt az akadémián található Uthar egykori szobájának ajtajához(van bennt egy érdekes dolog!), a másik ahopva szükséges lehet, az a Dxunon található raktárhoz.(nem kell félni, lehet Thoriumot még Dantooine-on is venni, így a mostanit használjuk csak el Uthar szobájára). Majd menjünk fel a kinzótermekhez, belépve az egyikben öljük le a vadállatokat, nyissuk ki a terminállat a vallató szobát, majd megtalálhatjuk a bolygón keresett jedi mestert, de holtan.(ha darkosak vagyunk egyik megjegyzésünkkel kaphatunk egy dark-pontot), majd hagyjuk el az akadémiát. Darth Sion utunkat szegezve, esik nekünk. Nem egy nagy ellenfél, bár egyetlen egy jó képessége, hogy befeszítve a mellizmait max-ra tud gyógyulni.


és az lenne a gondom, hogy nem tok kimenni az akadémiáról, mert amikor beléptem bezárult az ajtó, és nem tom kinyitni.



2011. dec. 7. 20:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!