Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gondolkozok hogy melyik...

Gondolkozok hogy melyik legyen a kov. Jatek amit meg vennek, en az Assassin's Creed Revelations ra gondolotam. Erdemes e egybolbol ezzel jaccani vagy tanacsos az elozo Creed I es II vegig vinni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Elöször próbélj megtanulni írni a billentyüzeten azután talán fogják érteni a vélaszod.
2011. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Történetben kapcsolódnak egymáshoz, ha ez számít, mindenképp érdemes megismerkedni a korábbi részekkel is. Ha a történet nem izgat, csak szórakozni akarsz néha egy-egy órára, akkor az elsőt akár ki is hagyhatod. Az inkább techdemo mint játék.


# 1


Hát, nálad sincs kevesebb hiba...

2011. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó lehet azért ír az első válaszoló ilyen furcsán, mert lehet, hogy más nyelvjárásban beszél.
2011. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azt ajánlom,hogy mindenképpen a legelejétől kezd! I,II,Brotherhood,Revelations... mert mindegyik ott kezdődik ahol az előző abba maradt,és nagyon sok mindent nem fogsz érteni és csak nézel ide-oda. Mintha egy filmet akarnál nézni és csak az utolsó 20 percet látnád.


Én is a IIvel kezdtem,és csak néztem hogy mivan? De minenképp játszd ki őket,mert ilyen összetett és érdekes sztorija (szerintem) kevés játéknak van

2011. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább a 2. résztől érdemes elkezdeni, az 1-et még úgy ahogy ki lehet hagyni. Viszont onnantól tényleg ott kezdődik az egyik, ahol véget ér a másik, a revelations-ra ez már odáig fajul, hogy nem fogod érteni miről van szó.
2011. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másodiknak és a harmadiknak mondom Borsodi vagyok és az első válaszoló vagyok meg sietős dolgom volt ezért nem figyeltem.
2012. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!