Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 4ben bírom manuálisan...

GTA 4ben bírom manuálisan állítani valamilyen módon az autók teljesítményét?

Figyelt kérdés

Teljesítményt úgy értem hogy:gyorsaság, kezelhetőség, kipörgés...

Tudtok ajánlani valami programot vagy bebírtok linkelni egy tutorial-t is. Akik mondjuk az autó modokat csinálják és átírják a vehicles.ide -t meg a handlings.dat-ot honnan tudják azokat az értékeket? programmal vagy ők írják ki? Köszi előre!


2011. dec. 8. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt először a vice city-vel csináltam.A kocsik tulajdonságát a headlings.dat-ban tudod átírni.Megnyitod jegyzettömbbel és az elején leírja hogy melyik oszlop mint jelent. Pl.: az első kettő (nem emlékszem pontosan)mass az értelem szerűen a tömeg.Ha azt áttíród nagyon nagy számra akkor gyakorlatilag egyetlen egy autó sem állít meg mikor ütköztök.Elég vicces dolog.De ott van a sebesség,hogy hány váltós legyen a gép,hogy 2 vagy 4 kerekes legyen stb stb. minden ott van.

Am meg google a barátod => [link]

2011. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!! de ha handings ba valamit rosszúl irok elb@szhatom a játékot?van másolatom... de kérdés
2011. dec. 10. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!