Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja a Minecraftnak?

Mi baja a Minecraftnak?

Figyelt kérdés

Mikor megnyitom, ezt a hibaüzenetet dobja ki!:

[link]


2011. dec. 9. 11:21
 1/6 Gregory730 válasza:
Nekem amikor nem indult el a minecraft akkor csak leszedtem egy újabb Java-t és jó volt. Nekem xp-m van van igaz.
2011. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én OpenJDK Java 7 Runtime-mal és OpenJDK Java 6 Runtime-mal próbáltam elindítani. Mind a kettő ezt a hibát adta ki!
2011. dec. 9. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Le van tiltva, engedélyezned kell, hogy használhass azta filet
2011. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit részletesebben az, amit az előző írt: az a gond - ahogy a hibaüzenet is írja - hogy ennek a minecraftos fájlnak a futtatása nincs engedélyezve. Keresd meg a Letöltések mappát a saját mappádon belül, azon belül keresd meg ezt a fájlt, amit a hibaüzenet ír. Jobb egérgombbal kattints a fájl ikonjára, és az előjövő menüből válaszd a "Beállítások" pontot. Kapni fogsz egy ablakot, ott nagyjából a harmadik, feltehetően "Engedélyek" nevű fülön találsz egy jelölőnégyzetet, hogy "A fájl programként való végrehajtásának engedélyezése", vagy ilyesmi, azt jelöld be. Bezárod az ablakot, újra megpróbálod, elvileg akkor már mennie kell (vagy legalábbis máshol elakadni).


Azért szólok, hogy ha nem megbízható forrásból töltötted le ezt a fájlt és hamis, akkor bármi lehet benne. Te engedélyt adsz neki, hogy fusson, innentől kárt is tud okozni.

2011. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, megoldódott a probléma!

Viszont újabb probléma jelent meg!:

Elindul a játék, és miután kiadja a Mojang logoját, egész egyszerűen kilép a játékból! :S :(

2011. dec. 10. 13:29
 6/6 anonim válasza:
Ezcs csak azért van mert ubuntut használsz.
2011. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!