Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok segíteni darts nyíl...

Tudnátok segíteni darts nyíl vásárlásban?

Figyelt kérdés
Vettem használtboltból egy elektromos és egy steel táblát, nagyon kezdő vagyok mit tudnátok ajánlani?
2011. dec. 9. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
2011. dec. 9. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire akarod komolyan venni a dartsot.

Először olyat válassz, ami tetszik, aztán később úgyis kialakul a saját stílusod, és ahhoz mérten fogsz nyilat vásárolni.

És személy szerint utálom az ilyen buci nyilakat, de van, akinek bejön.

2011. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Óvatosan bánok a szavakkal de szeretném komolyan venni, hisz ezt a sportot tényleg életem végéig űzhetném.MAx 5ezerig akarok steel nyilat vásárolni így elsőre, műanyag az részletkérdés az csak a 2 öcsémmel való játékra kellene buli szinten.

Te milyen nyilat szeretsz?Márkában winmau v unicorn?Kb 21-23 grammot szeretnék azt hiszem ezek amikkel kényelmesen tudtam dobálni anno.


[link]

ez tetszik a legjobban..egyelőre

2011. dec. 9. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon sok nyilam volt, sokáig D. Priestley nyilakkal játszottam, most Flash nyilaim vannak, 23 g-os. De jól teszed, ha először nem veszel túl drága nyilat, úgyis lecseréled. Olyan helyen vedd meg, ahol ki is tudod próbálni.
2011. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!