Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van rosszabb mmorpg mint a...

Van rosszabb mmorpg mint a Metin 2?

Figyelt kérdés
Ugye ez a Metin 2 mmorpg a lehetö legrosszabb játék a világon?
2011. dec. 10. 19:28
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
biztos van rosszabb is, pl a wow. de mindkettőt nagyon szeretik =) minnél gagyibb egy játék annál jobban szeretik
2011. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Előzővel nem értek egyet, a wow egy nagyszerű játék, nagyon ötletes, rengeteget dolgoztak vele, meg kell becsülni. Megéri a pénzt.

Amúgy szerintem a metin 2-nél nincs rosszabb mmorpg game a világon, még a runescape is vagy háromszor jobb nála.

Már játszottam metin 2-őn, de egyáltalán nem egyedi ötletes, mind a wow, a metin 2 egy összecseszett ötlet nélküli játék, unalmasak a helyszínek is, borzalmas!

2011. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
ne haragudj de a wow meik részét találod ötletesnek ?:D pl a kasztokat? warrior mage priest? ennél nagyobb sablont... ráadásul sokat dolgoztak vele ? omfg a blizzard csinálta :D ha ismered a céget tudod róla, hogy mindig igyekeznek a legkevesebb munkából a legtöbb pénzt összehozni. első és utolsó jó játéka a diablo 2 volt.
2011. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
az attól függ... a wow már alapból szar... a sima war3 jobb ... a wowban az a baj, hogy SZAR! a metin2 meg azoknak szar akik nem értik a lényeget :) pont a nehézségről szól, nem arról hogy pár hónap alatt fullos karid van... egyik haverom is kb 2 év alatt fullozott metinben
2011. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
A metint "összeollozták" rengeteg ötletelet más mmo-ból csórtak néhol semmi eredetiség nincs benne, ráadásul ez a sé rendszer ami azt a játékost aki fizet elönyhöz juttatja ez már pofátlanság. Lehetne azon is veszekedni hogy a wow se valami eredeti de szerintem az, játszottam több mmorpg-vel is (köztük wow és a metin is ) a wow az ugy megfogott nem egy "szerencsejáték" mint a metin (itt a kovácsra gondolok meg a bossok spawnolására) és a boss fightok a metinbe valami irtó semmik mondoak annyi-ból áll az egész hogy odamész átváltozva és nyomod a space-t nem nagy kihívás pvp-ben is meg kell nyomnod max 4 gombot és kész de grafikában a metin a legjobb mmorpg de hiába jó a grafika ha maga a játék pocsék
2011. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
A wow sokkal de sokkal jobb!!!Maga a grafika is illik a játékhoz és megadja a játékélményt! De a metin!? Bugosak a mapok,a kasztok sablonok és ha kicsit megnézzük 8-10 évesek cheaterek játszanak vele!!
2011. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Hát ez az... Én senkinek nem ajánlanám a metint, a wowot annál inkább.

A wowwal igenis sokat dolgoztak, nézd már még a mapot, teljesen eredeti, nem volt honnan lopni... A blizzard egyáltalán nem lopott.

A metinbe nem tudom mit szeretnek sokan, talán azért, mert rohadt könnyű... Harcnál csak a space... meg a spellek, de semmi több. Wowba pedig legalább lehet ugrani. Sokkal többet kell nyomni egyszerre, mind a metinbe. Sokkal több spell, sokkal több item, sokkal több lehetőség. Badarság azt mondani, hogy a metin jobb mind a wow. Aki azt mondja, az még nem látta a wowot. (vagy esetleg a metint)

A wow megfogott, a metin megutáltatott magával.

2011. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 Guth ***** válasza:
A metin egy rakás szar. Játszottam vele semmi értelem ölsz oszt szevasz -.- De a wow-ban van minden amit eltudsz képzelni, rengeteg küldi, cucc stbstb. a wow-ban van érteleme a guildnek a metinben meg nincs. a wowban van értelem a csapatmunkának a metinben nincs és még sorolhatnám sokáig. biztos nem véletlenül játszanak 100x többen a wow-val int a metinnel. A sztorik közti szintről meg nem is beszélek. Vááá metinkavicsok lepik el a földet :D sugárzik a fantázia :D
2011. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
a wow a rakás ... szörnyű a grafikája a metinben legalább lehet csinálni valamit a wowt elkezdtem de ott is hagytam mert ***
2011. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim válasza:
minek ítélkeztek a metin-ről ha nem is ismeritek?mi az hogy könnyű a metin nevetséges úgy látom akkor ti se ismeritek a metint a wowba fél év alatt 80-as vagyok a metinbe meg min.2 és fél év mire a full szintet eléred meg a bossokat nehéz megölni néhány bossot legalább fél óránát ölnek csoportba 6-7 ember meg az hogy minden boss nem dob fms-t ládát stb...az csak nehezítés meg hogy a kovács be szokta törni a cuccot. ettől jó a játék mert nem mindenki ugyan olyan mert valaki szerencsésebb mint a másik valaki nem és így nincs egy egyforma karakter se remélem sikerül elindítani a metint és akkor én is megyek játszani:D bocsi a hibákért csak gyorsan írtam:D
2011. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!