Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenced a Prince...

Melyik a kedvenced a Prince of Persia The Sands of Time TRILÓGIÁBÓL?

Figyelt kérdés

nekem a Two Thrones

szerintem ennek a legjobb a sztorija és a befejezése nekem nagyon tetszik


2011. dec. 11. 18:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Warrior Within. Ezzel játszottam először, ezért a SoT-ot elég nagy visszalépésnek, a Two Thrones-t pedig túl könnyűnek éreztem.
2011. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nekem a Warrior Within kicsit nyomasztó volt

amit úgy értek hogy a játék színvilága kb. csak a szürke és fekete különböző árnyalataiból épül fel

2011. dec. 11. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Énis a warrior withinnel kezdtem, aztán sands of time, majd a two thrones. az én sorrendem: 1. sands of time 2. two thrones 3. warrior within
2011. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is a warrior within-nel kezdtem és az is a kedvencem aztán a TT és legvégül a SoT
2011. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én meg pont sorrerndben haladtam :P

SoT, WW, TT

2011. dec. 14. 12:45
 6/11 anonim válasza:
Az ido homokja de a tobbit meg nem jatszotta mki csa k felig
2011. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gyakorikérdésekgirl válasza:
Nekem is a WW. én a t2t-vel kezdtem, aztán a WWvel folytattam, ami őszintén megmondom szerintem sokkal izgalmasabb. a T2T-t nem tartom aníyira izgalmasnak,de az is nagyon tetszett. szerintem a WWben sokkal több az izgalom, változatosabbak a szörnyek, a fegyverek, és még a Dark Prince is jobban bejön. :D
2012. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

az nem Dark Prince hanem Sandwraith vagy mi a szösz :D

Dark Prince csak a hármasban van ;)

2012. febr. 5. 01:32
 9/11 Gyakorikérdésekgirl válasza:
tökmindegy :DD
2012. febr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát jaa a legjobb a WW en is sorrendben haladtam veletlenul ugy kaptam ra a jatekra h a kivolt irva dvd-re de nem en irtam ki hanem a haverom.Elo se vettem amig 1x megis :DFelraktam a sands of time ot kicsit jatszottam le is torultem.Ez azert volt mert sokx behaltam a maszkalas miatt mert hozza voltam szokva az assassin creedhez:(Na de utana visszaraktam és megis vegigtoltam 2x a játékot:)Majd letöltöttem es felraktam a WW-t kivittem meglepett h Kaileena a császárnő meg még sorolhatnám a sok izgalmat a sztorija naon jo lehet h lehangolo kicsit a szin de sztem az mind1 az elso perctol nem tetszett a TT!!Sehogy sem:S Szoval en a WW-t szeretem kivetelesen!!! A sorrend mondtam eredeti volt:D Sot,WW,T2T.Meg sok indokot sorolhatnak hogy mert jobb a(WW) és mert szarabb a(T2T)de arra nincs hely mert nagyon sokat tudnék(...):P WW!!:D
2012. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!