Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyarországon ki lehet...

MoRT2195 kérdése:

Magyarországon ki lehet fizetni a Call of Duty ELITE prémium tagságát PS3-on és lehet is használni?

Figyelt kérdés
Valahol mint ha úgy olvastam volna, hogy Európában nem elérhető az ELITE prémium opciója, ez csak Amerikában van. Én most veszek egy PS3-at és jó lenne tudni, hogy ez hogyan működik, mert jó lenne ingyen megkapni a DLC-ket.
2011. dec. 11. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ingyen megkapni a DLC-ket?

Erről nem tudtam, akkor ez hogy is van?

Előfizetsz az Elite-re, és akkor nem kell fizetned a DLC-kért?


De az Elite-ért ugyanúgy fizetsz, szóval nem kapsz te semmit sem ingyen.


Amúgy holnap megnézem, de olyan 139% biztos vagyok, hogy elő lehet fizetni, miért ne lehetne?

2011. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mert valahol olvastam, hogy Európában nem elérthető ez a szolgáltatás.


Hát az ELITE 1 évre 10000ft, szóval megéri. A játékhoz januártól kezdve 9 hónapon keresztül fog 20db DLC kijönni és ha az ELITE-re kifizeted ezt a 10000ft-ot, akkor a DLC-ket is megkapod, mind a 20-at. És ha úgy akarják mint eddig, hogy 3-4 ezer ft egy DLC, akkor nagyon megéri így az ELITE-l. Mondjuk arról még nem volt szó, hogy mennyi lesz külön a DLC, de gondolom meg lesz az 3000ft. De ha még csak 1000ft is lenne, akkor jobban megéri az ELITE-l.

2011. dec. 12. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem igazából mindegy, hogy megéri-e vagy nem.


Az 100%, hogy tudsz rá regisztrálni, kell egy UK Store vagy olyan régiója, amilyen a játékod, és ott előfizetni.

Ha nincs bankkártyád kell venned egy 50 fontos feltöltőkártyát, és ebből 35-be kerül az előfizetés, 15-öt meg elkölthetsz bármire.

2011. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!