Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell kezelni a Warriort...

Hogyan kell kezelni a Warriort, és a Roguet? (WoW)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Légyszives segítsetek nekem (türelmes emberre lenne szükségem)->E-mail,Skype,Facebookon lenne a legjobb(Ha segitenél nagyon megköszönném és akkor ird le az infoidat pl mi az email cimed v Facebook neved) Nah szóval arra lennék kiváncsi hogy hogy kell kezelni,használni a Warriort[PvP,PvEbe] és a Rogue[PvP,PvE]be.(Gemelés,Rota[spell kirakás] stb)Köszönöm előre is a segitőnek
2011. dec. 11. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
low gyermek... csak három napig bírtam a wowot. de megkell jegyeznem ez így nem kóser. nem egy 10000x os fun szerón kell játszani, hanem kitapasztalni magad low raten, rájönni neked mi a legjobb... attól, hogy mások bemagoltatják veled a saját teknikájukat még műmájer low nob kocka maradsz
2011. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fel kell dugni jó mélyre
2011. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáldd ki a Paladint! az a legerősebb, mert tudja tölteni az életét, lehet kardja, jó páncélt vehet honorért valami marshal páncélja a neve.De ha játszol akkor Tauri szervert töltsdd le! csak magyarok,könnyebb fejlődés, mindenki kedves, van aki 10.000goldot ad a másiknak csak úgy.meg beszippant a játék.én1hónapig játszottam, 1hónapja nincs meg, de tudnék róla 4napig megállás nélkül beszélni
2011. dec. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én Rebornon voltam ugy 2 évig, 1 hónapja, hogy abbahagytam, kell egy kis szünet:D én az sh papot szerettem mint dps, csak jó net kell hozzá, amint rosz lett a netem vissza zuhant.. utobbi 1-2 hónapban rugoztam én is de csak pve... pvp-n utállom a rugot szerintem egy szánalom:D sok hülye stunnal.. egész jó dps-t toltam is vele szerettem, hamar kigyakorlom a kasztokat:D rebornon aszem 5,6 a max gs vagy kicsit több nem voltam fennt bár most jön ICC a rugom ugy 5k körül volt (még friss csak elkezdtem) de igyis megvolt raiden az állandó 7-8k dps amivel top5ben 100% de ált top3ban voltam.. 1-2 dolgot tudok irni ha érdekel itt válaszolj:D
2011. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rugóval

1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-2


warival

1-1-2-3-1-2-4-1

2011. dec. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat télleg! A Rebornos embernek megköszönném ha "amint leírta" még írna pár dolgot. Nem kell sokat csak keveset hogy miként van amugy PvEbe kellene nekem is mert olyan klánban vagyok(Rworld szerveren) és a Roguera lennék kiváncsi SH Pap se rossz ahogy mondják + leírtad de nekem nem is tudom nem fekszik annyira sajnos :(
2011. dec. 17. 08:38
 7/7 anonim válasza:
ha holnap lesz időm fellépek wowra és irok statokat, rotát, csak ritkán vok mostanában gépközelben (:
2011. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!