Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem eredeti a Sims 3,...

Ha nem eredeti a Sims 3, akkor fel lehet hozzá egyszerűen több kiegészítőt is tenni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Sims 3 alapjátékot, hozzátettem a Pets-et és még szeretném a World Adventures-t is hozzátenni.Meg lehet ezt úgy egyszerűen csinálni, hogy aztán a játék menjen is?
2011. dec. 12. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az összes játék letöltött, akkor is tudod használni őket. Meg van adva a telepítési útmutatókban, hogy hogyan tudod mindet crackelni, utána játszhatsz. Vannak direkt pakkok is összerakva, amiben benne van a alapjáték és az összes kiegészítő, neked csak végig kell telepíteni meg törni, és lehet játszani.
2011. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a sorrend mindegy, hogy melyiket telepítem előbb?Mert ha jól tudom a 2-nél mindig azt mondták, hogy megjelenés szerint kell őket telepíteni.Itt is így van ez?
2011. dec. 12. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, itt nem így van, itt mind1, hogy milyen sorrendben telepíted fel
2011. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2011. dec. 13. 15:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Már a 2-nél is mindegy volt, én sose raktam fel sorba. Sims 3-nak is mindegy. Annyi a lényeg hogy csak a legújabbat kell crackelni.... ami most a Pets.
2011. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!