Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Read dead redemption vs. Just...

Read dead redemption vs. Just cause 2 vs. Assassin's creed brotherhood?

Figyelt kérdés

2011. dec. 12. 20:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy melyik a legjobb. Szubjektív a dolog, de a legtöbb sikert a Red Dead Redemption érte el, és szerintem is a legjobb a 3 közül.
2011. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Just cause a leg jó pofább 2-3 óráig . Utána viszont értelmetlen és unalmas lesz szóval igazán verseny a Red dead között van meg a brotherhood . De mivel assasin's creed egy kieg a 2 nek esélye sincs a red dead ellen . Se grafika téren se hossz téren .és igazán játék menetre se sokat változott . Szóval read dead . Azért másodiknak be raknám az assasin's creedet mert megéri jó pofa lett .
2011. dec. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Red Dead Redemption (mindhárom megvan)
2011. dec. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Just Cause 2 nagyon jó arra, hogy néha szórakozz 1-2 órát.

RDR meg alapjáték.

Ha meg bejön az AC sorozat akkor a Brotherhood sem lesz rossz.

2011. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
engem a RDR nem bírt lekötni, akárhogy próbálkozott, viszont a Brotherhooddal nagyon sokat játszottam/játszok még most is :D
2011. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)A red dead redemption biztos meglesz, és még talán a justcause.:DAssassin's Creeddel még nem játszottam és valahol azt olvastam, hogy ha a közepénél kezded a sorozatot akkor a későbbiekben nemfogod megérteni a történetet és nem lesz annyira élvezthető. Az assasin's creed sorozatot majd később kezdem el, ha az előző kettőt meguntam:)
2011. dec. 13. 18:57
 8/17 anonim ***** válasza:

Viszont az AC1 nagyon szar.

Legalábbis nekem nagyon nem tetszett, és másoktól is azt hallottam, hogy a 2 az már jobb.

Bár lehet nekem az sem jönne be.

2011. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
rdr nem kötött le max egy órára de én is legelőször az ac brotherhooddal játszottam, szerintem a történet alapján nem sokról maradtam le mert később ugy be tudsz kapcsolódni hogy nem is lesz zavaró az előismeret(lényegében nem is feltünő az előismerethiány)
2011. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor az úgy okés ha ac brotherhooddal kezdem?Azért nemakarom az összeset megvenni..
2011. dec. 14. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!