Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elder Scrolls V: SKYRIM A...

Elder Scrolls V: SKYRIM A játék nagy angol-nyelvtudást igényel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok angolul, és ha nem is értem a játékot rendesen, akkor élvezhetetlen lenne számomra. Sok benne a "duma" magyarán? :D:D Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 12. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell hozzá angol tudás az tény,de viszont egy végigjátszással végig lehet vinni könnyűszerrel,szerintem mindenképp megéri átvinni,mert lenyűgöző játék.
2011. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Queasy ***** válasza:
Nyilván nem egy Baldur's Gate, de ehhez is kell az angol, szerintem ne vedd meg.
2011. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen elég jó angoltudás kell hozzá.
2011. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl szerteágazó és élettel teli a világ ahhoz, hogy nyelvtudás nélkül élvezni tudd normálisan. Persze nyilat követni mindenki tud, de minimum középszintű nyelvtudás kell ahhoz, hogy élvezze az ember. Bár ezt ma már minden játékra el lehet mondani.
2011. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!