Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A 'Dragon Age: origins'...

A 'Dragon Age: origins' (Dragon Age: Vérvonalak) jó játék? Nektek tetszene?

Figyelt kérdés

Semmi tapasztalatom sincs játékokkal, mégis megvettem egy fiúnak karácsonyra a Dragon Age : Vérvonalak című játékot...

Nagyon félek, sőt, rettegek, hogy tetszeni-e fog neki!

Leírnátok, hogy milyen játék ez?

Milyen hosszú, milyen stílusú, izgalmas, unalmas, mennxi harc van benne, stb...


A fiú, akinek vettem, nem nagyon játszik ilyen sárkányos játékokkal... Sokkal jobban szereti a modern, mai korban játszhatóakat.

Kedvenc játéka a Mass Effect 2.


Kérlek, mondjátok el a véleményeteket! ÉS, hogy nektek tetszene-e, mint ajándék!



Köszi! ;)


2011. dec. 17. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem eléggé hasonít a mass effectre mivel ugyan az a csapat csinálta, csak egyik a jövőbe másik a múltba játszódik
2011. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem lőttél vele mellé. Ugyanaz a csapat csinálta, és a vérvonalak még jó is. A dragon age 2 már nem lett valami jó. Amúgy egy fantasy szerepjáték és eléggé hasonlít felépítésében és játékmenetében a mass effectre. Nekem is a mass effect a kedvenc sorozatom, a dragon age-t csak kipróbáltam, annyira nem vágytam rá, de ha ajándékba kapnám, biztos örülnék neki. Főleg ha valami jó csajszitól kapnám.
2011. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor ez már egy jó jel. :)

2011. dec. 17. 08:52
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a 2. válaszolónak is. :)



Megnéztem egy videót, és hát... Nekem nagyon nem tetszik. Mármint a játék jónak tűnik, csak a csatakezelés. (bár nem értek hozzá), de nagyon furcsa.

Erre gondolok. Hogy felülnézetből, többen harcolnak:


[link]


[link]



Egy kicsit meglepett.

Nem baj, szerintem nem fog tetszeni a fiúnak... De nem igazán zavar. A lényeg, hogy már megvettem.

2011. dec. 17. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Az pc. Konzolon nincs felülnézet. Ja, mondjuk azt nem is írtad mire vetted meg :) Egyébként a felülnézet nagyon hasznos a harcban, ebben jobb a pc-s változat. De csak harc közben van ez, amúgy hátulról látod a karaktert.
2011. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Pc-re vettem :)

Amúgy megbántam, mert vettem még egy játékot, ami szintén nem olyan jó. A kettőre költött pénzből megvehettem volna a Skyrim-ot. :(

Most már mindegy...

2011. dec. 19. 17:56
 7/12 anonim válasza:
73%
Miért nem tölröd le?Pénzbe se kerül és akármit letölthetsz.Ha látok valami jó játékot a boltba vagy akárhol, gond nélkül letöltöm és egy fillért nem fizetek érte:)
2011. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az aztán az ajándék.
2011. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem nagyon bejött!
2012. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én imádom azt a játékot!

Nagyon jó a története,a grafika is szép,a zene külön öröm,annyira jó,a szereplőknek nagyon jól ki van dolgozva a személyiségük,hosszú,tartalmas játékidőt nyújt,izgalmas,olykor-olykor nehéz,de nem lehetetlen,és ha beleéli magát az ember(ami nem nehéz),akkor szinte abbahagyhatatlan!

Illetve ugyan az a cég csináltam,mint ami a Mass Effect-et is,sőt,talán még az a fejlesztőcég a legjobb ilyen téren!

Én nagyon örülnék egy ilyen ajándéknak! :)

2012. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!