Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet pendrive másolni,...

Hogy lehet pendrive másolni, anélkül hogy parancsikont írna ki?

Figyelt kérdés
Hogy lehet a Sims3-at pendrivera másolni,anélkül,hogy parancsikont írna ki?Már próbáltam másolni,mindenhogy,de mindig parancsikont írt ki.
2011. dec. 17. 13:21
 1/8 A kérdező kommentje:
És így nem indul el a játék.
2011. dec. 17. 13:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Kijelölöd - jobb gomb - másolás, aztán beillesztés. Vagy nem értem mire gondolsz... de másolni így kell.
2011. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt tudom én is.De ha átmásolom pendrivera,akkor parancsikont ír ki,és így nem indul el a játék.Hogy lehet úgy megcsinálni,hogy ne parancsikont írjon ki?
2011. dec. 18. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak én nem értem, mert más hozzá se szól a kérdésedhez:D Kicsit bővebben leírnád? Honnan milyen fájlokat próbálsz másolni? Mi a célod vele?

Csak mert ha rendesen másolod akkor nem írhat ki parancsikont. Kivéve ha parancsikon az amit másolsz.

2011. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,ha nem érted. :D Szóval az asztalról másolom át a Sims3-at(nem parancsikonként) a pendrivera,de parancsikont ír ki,ha átmásoltam.És azért,mert parancsikon,így enm indul el a játék egy másik gépen. Érthetőbb? :D
2011. dec. 18. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát...próbálom követni, csak így látatlanba nehéz:)

De ami az asztalon van Sims 3 az csak egy parancsikon... ha azt másolod persze hogy parancsikon lesz a pendriveon. Ha másik gépre is akarod telepíteni akkor a telepítőt kell másolnod, és abból bármit nyomsz nem tud parancsikont csinálni mert az egy iso vagy esetleg zip fájl, abból sehogy nem lehet parancsikon, szóval nem jót másolsz... gondolom.

2011. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az lehet :D, köszi. :D
2011. dec. 19. 18:15
 8/8 anonim válasza:

OMFG!!!!

2 probléma lehet :

1. olyan rosszul csinálod, hogy csak az ikont másolod

2. A játék nem engedi, mert akkor odaadnád másnak és neki nem kéne megvenni és gy sok pénztől esne el a sims tm

2011. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!