Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet a GTA vice Citybe...

Hogy lehet a GTA vice Citybe autókat, módokat, és egyéb dolgokat berakni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam úgy is ahogy youtube-n van de nekem nem sikerült. Ha valaki tud segíteni akkor leírná nekem azt is hogy honnan kell letölteni az autókat, módokat, stb. és azt is hogy milyen program kell hozzá. Meg ha tudja akkor azt is hogy hogyan lehet berakni a játékba.
2011. dec. 18. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én ugy csináltam hogy kürülményesen megnézten és az f meg a c betűt a beálításoknál úgy hogy ne legyen baja és az ö , ü , ó , ű betűket í rtam be c - ö , f - ü , q - ó , e - ű , és beírtam a kódokat amit 1 perc allatt elkőldöm .
2012. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
remélem segítettem . sajnos a modokkal a san andreas a gta 3 és a vice city - n sem tudtam megtudni de asszem az egy külön játék a " Gta Vice City Mods " + egy mods ragot raksz hozzá . pl " Gta San Andreas Mods , Gta Vice City Mods , Gta III ( 3 . ) . Mods . és leh kell tölteni és futtattni deh a youtube - on ezt is megtalálod . Nah Remélem Segítettem Szia . :D:D .
2012. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah És a módokat is külön is le kell tölteni és futtattni a játékra . Nah Remélem Segítettem Szia . :D:D .
2012. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!