Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszok Monstersgame nevű...

Játszok Monstersgame nevű online játékkal. Segítettek nekem? Légyszíves. (a többi alul van)

Figyelt kérdés

[link]

Mindenkinek van egy linkje, akire ha valaki rámegy, az meg lesz harapva, és így tud a játékba regisztrálni. Akinek rémennek a linkjére, az kap pénzt és zsákmányt. Itt van a linkem, nem mennétek rá, hogy ezzel is segítsetek engem? Légyszíves, nagyon megköszönném. Ha rámentetek, lehet írni kommentbe, és kaptok egy zöld kezet. Nem kell jétszani, csak menjetek rá ,és ezzel segítsetek nekem légysziii.


2011. dec. 18. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudod milyen érzés.. rettentő nehezemre esett nekem is elolvasni a szabályzatot, amit kérdés kiírásakor látsz lent, EKKORA BETÜKKEL. :/
2011. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!