Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milye Perfect World Internatio...

Bikagechi kérdése:

Milye Perfect World International-hoz hasonló mmorpg-ket ismertek?

Figyelt kérdés
megpróbáltam játszani a PWI-vel és nagyon tetszik,de vagy túl nagy a fájl, vagy szar a szerver, esetleg túl sokan vannak fent rajta, de (a gépem is elég szar) nagyon laggol... tetszenek benne a kaszt/faj elosztások,a táj a mob-ok a fejlődési rendszer,de akadozik ezerrel és így eléggé élvezhetetlen, ezért ha lehet akkor kisebb gépigényű játékokat írjatok!!!előre is köszönöm!!!

2011. dec. 18. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

WoW: Elönye :világlegjobbjátéka Hátránya:fizetös

Cabal: Elöny:Szép skillek Hátrán:hoszu unalmas fejlödni..

Metin2: Elöny:Nincs... Hátrány: szar graf uncsi..

2011. dec. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 Évet pwi ztem

rengeteg mmorpg t néztem meg amugy

ez az ami legjoban tetszet és egyet nem látam ami jobb vagy hasonló könyed mmorpg k közt biztos van nem free tört meg nehéz vagy nagyigényü stb de nekem más nem tetszet mondom

és a masik igaz hogy 5-6gb teljesen felfrisitve

de hát viszonylag még igy is kicsi ahozképest ami bene van

aztán ha mindent leveszel settingben

és a hivatalos pwi vel játszol ami angol

akor rosz gépen is meni e kel nem nagy igényü játék kevesebet eszik minimumon mint metin

ha az internetel is gondod van az meg mégint más

mik a gépd adatai leirnád?

2011. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Öszegezve:

1. nincs olyan mmorpg ami kisebb gépigényü lene maximum keveseb helyet foglal 3-4 gb egy normálisabb de legaláb 1gb nál több

2. pwi hez "teljesen" hasonlót nemfogsz találni csak kisé hasonlót maximum (elég egyedinek mondható ahozképest hogy mmorpg "klón" de milyen jó "klón" igazából láthatja mindenki hogy konkrétan nem utánoz egy mmot)

2011. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az olvasottak után kissé mélyebben belementem a témába és mint kiderült, tényleg nem csak a gépemmel hanem a netemmel is baj volt,most már gyorsabb netre fizettem elő, de a játék még így is elég nagy,viszont én se nagyon találtam jobbat így azóta is ezzel játszom,max majd beszerzek egy jobb gépet...
2011. dec. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!