Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj? :SS (SÜRGŐS)

Mi lehet a baj? :SS (SÜRGŐS)

Figyelt kérdés
Felraktam egy játékot (Elder Scrolls V Skyrim)Minden jó fel van telepítve elindítom, kijön egy ablak ahol meg kell csinálni a beállításokat stb. és ott van hogy play. Rákatt nem indul el befagy az egész, kilép. Keresgettem neten megoldásokat, és sokan javasolták a driver frissítést, így hát megtettem. NVIDIA honlapján automatikusan ki iss adta a nekem való drivert... letöltöm, felrakom, kér egy újraindítást. Ez is kész, betölt a kép és az egész 640x480 as felbontás 4bites színrendszer,minden minimum grafika, és hogyha át akarnám állítani akkor ugyanilyen gyengére dob vissza... Léccives segítsetek mert így nagyon rossz gépezni ekkora felbontással... (Ha sikerül a felbontás stb. akkor a skyrimmhez is adhattok tanácsokat:()
2011. dec. 18. 21:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Wáá megoldottam:D Igazából csak újra fel kellett tenni ugyanazt a drivert és kész:D Csak ideges voltam és siettem és gyorsan kiírtam a kérdést, de a Skyrimmel kapcsolatosan még mindig várnék választ!:)
2011. dec. 18. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó de milyen választ:)?

frisitsd fel directx et is

aztán skyrimet 1.3 ra

aztán lehet Esbern Voice bug fix et is fel kel tened

ha eredeti gondolom mind lefrisiti magának

video t auton beálitja

ha nem tul erös a géped de ha erös is

én ajánlom szürés simitást leveni

játékba meg szeríntem nem kel segitség:)

2011. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi megpróbálok mindent és ha valamelyik helyre is hozná akkor szólok és megköszönöm mégegyszer:D
2011. dec. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!