Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy csinálhatnak ilyet?...

Hogy csinálhatnak ilyet? Végig sírtam a játékot.

Figyelt kérdés

[link]


A hetedik pályán tartok és már az első pályánál nem bírtam ki sírás nélkül, nem tudom igazából miért 'játszom' vele még mindig, egyszerűen hihetetlen számomra az egész..


2011. dec. 19. 01:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
EZ baromi jó játék, nem tudom mi bajod van ezzel...
2011. dec. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én sem értem a problémát, de azt biztos, hogy nagyon jó játék, nagyon szép zenével:)
2011. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én sem értelek. Nagyon jó játék :D
2011. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az, hogy az állatkák kitörik a nyakukat, megfagynak, szilánkra törnek, szétnyúzzák a bőrüket, hogy megmentsék a királyt. Ez a bajom.
2011. dec. 19. 13:31
 5/19 anonim ***** válasza:
Ez csak egy játék. Lány vagy?
2011. dec. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mellesleg régebben nem ezt csinálták a király testőrei? Vagy más emberek? Vagy a katonák? Pl: amikor még nem volt fegyver. Karddal kaszabolták egymás testréseit és brutálsi kínzásokkal öltek meg másokat. Ezek az emebrek az országukért haltak meg meg az uralkodóért. Lehet hogy baromságot írok de olvastam ilyenről.
2011. dec. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De én is hülye vagyok hogy ilyen hasonlatokkal jövök. Ez csak hülye játékkarakterek amihez semmi érzelem nem köt azok meg emberek voltak.
2011. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ez is borzalmas amit leírsz, de ez a valóság, amit el kell fogadnunk. Viszont számomra szörnyű, ahogy végig kell nézem, ahogy a társukból letörnek egy egy darabot, hogy felmászhassanak a magasabb helyekre, vagy ugrálnak a kitört nyakán. Főleg, hogy ezek az állatok még integetnek is búcsúzásnál, mielőtt megcsalnak.


Igen, lány vagyok.

2011. dec. 19. 13:48
 9/19 A kérdező kommentje:
- megcsalnak, meghalnak.
2011. dec. 19. 13:48
 10/19 anonim ***** válasza:
Senki nem kötelez arra, hogy ezzel játssz....
2011. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!