Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » X-box360 menyire kell fejleszt...

László22 kérdése:

X-box360 menyire kell fejleszteni?

Figyelt kérdés
Bocsi kicsit hülye a kérdés, szóval kincent szettet akarunk hozzá venni tényelegesen kell-e fejleszteni az X-box360 ahhoz hogy a kinect szettet és a játékokat rendesen futtassa? Szóval 3 éves vagy régebbi géphez hozzá köthettem a kinect szettet és futtatni fogja rendesen a játékot?
2011. dec. 19. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell fejleszteni, nem is lehet.

Működni fog a kinect és a játékok is.

2011. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konzolt nem kell fejleszteni, nem pc. Fix hardver mindegyikben, pont ez a lényege.
2011. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Tudom én hogy nem kell fejleszteni mint a PC nem úgy értettem, de van mikor az újabb játékokat nem viszi az X-box360 ezért flesheltetni kell vagy mint most lecseréltük egy újabb meghajtóra. Erre érdeklődtem hogy nem kell-e ilyet tenni ha kincentet akarok rá kötni. De akkor megnyugodtam köszi a válaszokat.

2011. dec. 20. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Jah, hát nem kel flaseltetni sem...

Nekem fut is rajta minden játék azonnal, "trükközés" nélkül.

2011. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A boxnak nem az a rendeltetésszerű használata, hogy flashelni kell... Megveszed szépen a játékokat eredetiben, felmész live-ra, és akkor a gép kinyalja a feneked is, automatikusan frissít telepít, stb. Ha a másik utat választod, akkor persze, hogy szerencsétlenkedni kell flasheléssel, de valamit valamiért.
2011. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben van, látom még mindig nem a legrendesebb a válaszok, de elfogadom, nem te tehetsz róla hogy csak így tudsz válaszolni. Mindegy mentek a zöld kezek és köszi a válaszokat. Csá
2011. dec. 21. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!