Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a Steamnek?

Mi a baja a Steamnek?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy játékot (nevezetesen a FlatOut2-őt) és amikor elindítom azt írja, hogy: FAILED TO FIND STEAM...

Most mivan? fölöslegesen dobtam ki a pénzem?


2011. dec. 21. 06:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Csináltál steam accot és aktiváltad rajta a játékot?
2011. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már volt és megvettem az áruházban (steamnek az áruházában)
2011. dec. 21. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Irj a supportnak forumon .. elcseszett 1 program a steam..én pl utálom bár accomon van 40játék xd
2011. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 88Kisparaszt ***** válasza:

én is utálom a steamet mert sz.r most komolyan mért tart neki 5 percig h, csatlakozzon a fiókomhoz? az xfire 10 másodperc alatt csatlakozik, és az is idegesítő hogy amikor elindítod a steamet ő már tudja hogy te az áruházba akarsz menni ezért megnyitja neked!!!!

és csak annyit segítségül hogy a jelentést angolul írd meg mert különben a steam munkatársak ránéznek és törlik!

2011. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Ugyan ez a problémám, a Rome Total War Complete pack-kel.

Írtam nekik, megoldásom még nincs, szólok ha netán válaszolnak a magyar levelemre.

88Kisparaszt olvasom a hozzászólásodat. Hát akkor a f*szom kivan a steam-mel. Ha egyszer nyelvként választható a magyar a 8-9-10 felajánlott nyelv közül, ami nem sok, akkor elvárná az ember, hogy legalább válaszoljanak a kibeb*szott levelemre hogy SORRY, WE ARE VERY BIG F*CKIN IDIOTS, AND WE COULDN'T Tell YOU :WE JUST SPEAK F*CKIN ENGLISH!!!!! Hogy dugnám a fejét a s*ggébe az összesnek. F*szomat hát.

Kezd betelni a pohár

1. nem árulják el, hogy bizonyos játékok amiket FORGALMAZNAK, ELKÉRIK ÉRTÜK A PÉNZEMET, egész egyszerűen NEM KOMPATIBILISEK A SZÁMÍTÓGÉPEMMEL, vagy a WINDOWS-zal.

2. elfelejtik közölni, hogy s*gg h*lyék ahhoz, hogy kommunikáljanak az ügyfelekkel, és utasítsák a szegény paraszt magyar embert, hogy inglisül beszéljen mán, mer nemértik a magyartot

3. NEM VÁLASZOLNAK A LEVELEMRE?!?!?!, miután hitegetnek, hogy a "steam támogatás szívesen segít a szegény szerencsétlen felhasználóknak", HÁT A KÚÚÚÚ*RVA ANYJUKAT!!!!

m*csok, féreg nagyvállalat

fúúúúúúúúúúúúúúúú.... kidühöngtem magam

Ha tényleg nem válaszolnak, és nem kapunk megoldást a problémára, valamit kezdeni kéne velük. Én elvárnám, hogy írják ki minden játékhoz, hogy RÉGI B*ZDMEG, ÉS NEM MÜKSZIK WIN7-EN, és természetesen térítsék meg a fölöslegesen kidobott pénzemet, vay oldják meg a kib*szott problémt.

Beperelni nem lehet őket, mert vagy az okosan megfogalmazott felhasználási és előfizetői feltételeket dugják a s*ggünkbe, vagy még ha találunk is benne hibát, annyi pénzük van, hogy a világ összes bíróját együtt le tudnák fizetni, és olyan pitbull ügyvédeket tudnak szerezni, hogy embernek esélye nincsen. Az egyetlen megoldást abban látom, ha sokan fordulunk ellenük. Tehát ha nem hajlandóak segíteni és megtéríteni a kárt, létre kellene hozni teszem azt a facebookon egy oldalt, ahol össze kell szedegetni azokat az embereket, akiknek problémájuk volt a steam-mel. Egyedül úgy néz ki sz*rnak ránk, de sok embert nem lehet figyelmen kívül hagyni.

Bocs a trágárságért, de ez most kifejezetten jólesett.

2011. dec. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írtam nekik és ezt írták " We can't help you ...sorry"
2011. dec. 27. 13:14
 7/10 A kérdező kommentje:
igazából persze... nekem is vannak problémáim a steammel. Csak az a baj ,hogy egyre több játék nem működik anélkül a ki****ott sz*r nélkül...
2011. dec. 27. 13:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval megpróbálom magam megoldani a problémákat
2011. dec. 27. 13:19
 9/10 anonim válasza:
kérd vissza a pénzed, komolyan
2011. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Meg fogom gyilkolni a steam vezetőjét ez az élet célom, tönkreteszi a kockák életét
2016. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!