Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan játék XBOX-360-ra,...

Olyan játék XBOX-360-ra, amelyet könnyű a történetét megérteni, vagy legalább is nem hosszú?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mint pl.; a Dragon Age érthetetlen számomra és élvezhetetlen, mivel nagyon sok "duma" van benne és gyenge angolos vagyok.

Tudnátok nekem játékokat ajánlani? :))


2011. dec. 21. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
talán a star wars force unrelashred. vagy a battlefield ,vagy a call of duty clack ups.vagy prototype.de a leg egyszerűbb, ha szinkronos játékot veszel,azon nem kell angolozni
2011. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szinte bármilyen akciódúsabb játék, de igazából ha nem érted a történetet, akkor egyik játék sem ér semmit sem.

Multiplayerre kihegyezett játékok élvezhetők így szerintem, Halo, COD, Battlefield, MoH és hasonlók...

2011. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mekkora baromság xd battlefieldet még könnyű megérteni, de a call of dutyt? én a története miatt veszem meg, mert egyszerűen olyan jól meg lett csinálva, sok fordulattal, elrejtett infokkal stb. call of duty-t (főleg black opsot) nem ajánlok
2011. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feküdj rá az angolra, mert kelleni fog, én pl 14 évesen videojátékokból tanultam meg (főleg a Final Fantasy dobott rá), ma 27 évesen már az alapnyelv a munkahelyemen :). Amúgy én is cső fps-eket ajánlok (persze azoknak is van története, de ne hasonlítsuk össze egy rpg-vel a komplexitását), esetleg hack n slash játékokat, vagy verekedős játékokat. De nincs olyan játék, ami angol nélkül 100%-ig élvezhető sajnos.
2011. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"mekkora baromság xd battlefieldet még könnyű megérteni, de a call of dutyt? én a története miatt veszem meg, mert egyszerűen olyan jól meg lett csinálva, sok fordulattal, elrejtett infokkal stb. call of duty-t (főleg black opsot) nem ajánlok"

Szövegértést nem tanultad meg általános iskolában?

Ideje lenne bepótolni.

Leírtam, hogy ma már egyetlen olyan játék sincs, ami tökéletesen élvezhető lenne angol nélkül, mert minden játékot a történet tesz remekművé, vagy siralmas kínszenvedéssé (esetleg a kettő közé).

Ellenben egy multiplayer játéknál nyilván nincs történet, van valami egyszerű cél, azt kell végrehajtani, közben lelőni minél több ellenséget.

Ilyen pl a COD, meg a BF. Ott a kampánynál nyilván ugyanúgy fontos a sztori, de igazából mind a két játéknél egy vicc és csupán felesleges töltelék a lemezen a single player.

2011. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én vagyok az ,az első,visszanéztem, hát ha találok valami érdekeset.mindenki ki van akadva a cod sorozaton,meg a történet részén, ugy látszik.szerintem van sokkal bonyolultabb játék is(dragonball játékok, annak aki nem látta a mesét,elég bonyolult a történet a játékban)szerintem mindegyik cod résznek érthető története van,de ha valaki nem nézni meg egyik videót se, csak lövöldözik, úgy se lehet rossz.mondjuk engem mindíg zavart, hogy mesziről sokan lőttek rám.de igazából is kb így lenne,úgyhogy el kellett fogadni
2011. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha te ezeket szereted akkor a bioshock infinite -l ne játsz mert elég nehéz megérteni, én az összes bioshock résszel játszottam és nagy nehezen sikerült megértenem a történetét.

Szerintem is az a játék a jó aminek van története, az teszi a játékokat szinessé!

2014. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!