Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX360 Hány éves kortól...

XBOX360 Hány éves kortól ajánlott XBOX 360 kinect játék?

Figyelt kérdés

Van egy ps3 játékunk és azzal ügyesen játszik a kicsink.De most ez kamerával együtt lenne és az teljesen más.. :)

(Kérem mindazokat akik hülyeségeket írnának,azok kíméljenek!!!)


2011. dec. 21. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pontosan hány éves gyerekről van szó?


Szerintem kisebb gyereknek nem igazán jó ötlet a videójáték. Inkább lego vagy valami hasonló.


Tatán a kinect még a jobbak közé tartozik, ahol nem csak egy pöcköt rángat, de ha kérdés, hogy hány évestől ajánlott (a gyártó 3-tól ajánlja), akkor valószínűleg kisebb gyerekről van szó, ahol inkább a kreativitást fejlesztő játékok felé volna érdemes fordulni.

2011. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem xbox 360 am van, volt hozzá kinect,és iszonyat gyerekes dolog.még anyira fejletlen, hogy csak kisgyerekeknek való, olyan 6 évestől 12-13ig.
2011. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A kort direkt nem írtam..Kiváncsi vagyok ki mit ír :)
2011. dec. 21. 16:41
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Hát pedig ennyi. 6-13ig.

Felette nem köt le, alatta meg szerintem játsszon a gyerek igazi játékokat...

2011. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13-ig? aligha. jóvan alatta. de attól is függ hogy lány vagy fiú
2011. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Kinectimals például nagyon jó, 5 éves kortól szerintem simán ajánlható, nézz utána, még 30 éves fejjel is szórakoztató. De a sportjátékokat is simán tolhatják 5-6 éves kortól. Ezek a mai gyerekek már olyan szuperfejlettek, hogy lehet 4 évesen is megbirkózik vele. Keresztlányom nincs 3 éves, de már telefonál, tévézik és szórja a poénokat, szóval gyerekfüggő.
2011. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy tényleg nagyon gyerekes a kinect ,legalábbis azok a játékok, amik jók hozzá.ha fejlettebb lesz a dolog, akár egész ember is képes lesz"bemenni" a képbe, vagyis az eégsz testtel lehet majd mozgatni a figurát egy jó lövöldözés vagy bunyó akkor lesz igazán jó. addíg a kisgyerekeknek való
2011. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gyerektől függ, de 6 év fölött mondanám.
2011. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek aki válaszolt-tanácsot adott! :) Hasznos volt!Mostmár elárulom,hogy 3é múlt!De nagyon ügyes kislány!Kézügyessége is nagyon jó!Ezért gondoltunk ilyen tv játékra! (..és mielött hülye támadások érnének,hogy milyen szülők vagyunk,hogy tv játékkal kötjük le a gyereket..azoknak elárulom,hogy kirakózni,festeni,rajzolni,babázni stb... is szokott a kislányunk!!)


Még azért hasznos tanácsok jöhetnek.. :)


Kellemes ünnepeket!

2011. dec. 22. 12:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ma kaptam meg és apa(45év),anya(34év),én(11év),Bogi(4év) nagyon tetszett imádom!!!! :-)))
2011. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!