Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan működik a Battlefield:...

Hogyan működik a Battlefield: BadCompany 2 Vietnam vásárlása?

Figyelt kérdés

Megvan a BadCompany2, CD-n, és ha akarok játszani Vietnam részen akkor csupán megveszem boltban a CD kulcsot és kész?

Utána játszhatok singlin és multin is?

(Mennyi a bolti ára a Vietnamnak?)


2011. dec. 21. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha megvan eredetibe a Bad Company 2 akkor egy hivatalos patchben bent van már a Vietnam.Neked csak meg kell venni a vietnamot 3500Ft abban csak egy kód van azt beírod a bad company 2 menüjének bal oldalán a vietnam címkébe és már játszhatsz is.
2011. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ja és a Vietnamban csak multi pályák vannak de a Bad Company 2 Singliével természetesen játszhatsz.Első is énvoltam.
2011. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát nem is lehet Singleplayerben nyomni Vietnamot? :O

Amúgy köszi!


(És a Vietnam Multiplayeren a rangom az, mint rendes Bad Company2-ben?)

2011. dec. 22. 07:49
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem sajnos nincsenek hozzá single playaer küldetések.Van benne 4 új pálya 6 új jármű meg kb. korhű 20 fegyver.A rangod megmarad és pontokat is ugyanoda kapod játék végén.A fegyvereket
2011. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Á bocsi elküldtem véletlenül, na szóval, a fegyvereket és a járműveket csak a vietnam pályákon használhatód tehát a sima bad company-s pályákon nem ahogyan a bad company-s modern fegyvereket sem használhatod a vietnamban.De azért szerintem megéri megvenni mert nagyon jó kiegészítő van benne lángszóró ami nagyon brutális és egy két nagyon tuti fegyver.
2011. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!