Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nekem a battlefield 3 nem...

Mxkristof kérdése:

Nekem a battlefield 3 nem indul el, el akarom inditani a kampangit, de egy akadozó hang keletkezik és sötét lesz a kép mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd meg hogy a gépigény meg van-e ha igen akkor nézd meg hogy a patchek meg vannak-e.Amúgy nekem is lefagyott elsőre de azóta egyszer se, a campaignban sajnos nagyon sok a Bug.
2011. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gerapppa ***** válasza:
Esetleg frissítsd a videókártyád drivereit
2011. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!, márcsak megkéne tudnom h mi a patch és a videokártya :D
2011. dec. 23. 20:57
 4/4 anonim ***** válasza:
A patch letöltése az magától elindul elvileg ha elindítod a játékot az origin-ben már 3. is kijött hozzá az utolsó 13-án.Ez egy ingyenes javítócsomag amit a fejlesztők készítenek a játék hibáinak kiküszöbölésére amit gyártás előtt nem vettek észre.Persze csak ha eredeti a játékod!Ha nem indul el automatikusan akkor az originbe menj rá a BF3 logóra jobb kattintás a képre és válaszd ki a frissítések keresése és katt rá.Ez majd felrakja a legújabb patcheket a játékra magától.A videókártya a VGA nézd meg neked milyen gyártótól van és a hivatalos honlapjukról töltsd le a legújabb verziót.De azt is nézd meg hogy elegendő-e a gépigényed mert ennek a játéknak nagyon magas.
2011. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!