Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 vs. COD:Modern...

Battlefield 3 vs. COD:Modern Warfare 3?

Figyelt kérdés

Szerintetek?

Grafika 1-10

Játékélmény 1-10

Fegyverek 1-10

Kezelés 1-10

Multiplayer (PC) 1-10


Meg akarom venni egyiket de nagyon a battlefield fele hajlok . Szerintetek?


2011. dec. 24. 18:32
 1/9 Queasy ***** válasza:
Hát ha a BF felé hajlasz, akkor vedd meg azt. Egyébként meg használd a keresőt/google-t mert az utóbbi hónapban csak a budapesttv nem foglalkozott ezzel a témával.
2011. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én játszottam CoD-dal is BF-el is, és szerintem a BF3 minden téren jobb mint MW3.
2011. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gerapppa ***** válasza:
Hasonlítsátok már össze még 80-szor
2011. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Cod mw 3 jobban bejött de hát nézz gameplayt és amelyik jobban tetszik :D
2011. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 petyu9 válasza:

Én a bf3-ban nagyot csalódtam. A grafika nagyon jó 10. Játékélmény 8. Fegyverek 9. Kezelésnél mindig bajom volt a lefekvéssel (PS3) 7. Multiplayer-ben is csalódtam 7.


A másik nem tudom milyen.

2011. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha battlefield fan vagy,vedd meg,én godolkodása nélkül megvettem,az egy amiér nagyon megéri az a multiplayer,szerintem elcses*ték a singleplayer,mert ott csak tankot vezethetsz mást nem,de rohad*t jó!!!vedd meg!amugy:grafika 10: http://www.youtube.com/watch?v=SLf3bV0Ueyw,játékélmény:10,az a lgjobb,h mondent rombolhatsz,fegyverek:10,minden fegyo van,s mellesleg itt multiban szerezhetsz fejlesztéseket,tehát szerintem nem unod meg!kezelés:kezelése kicsit nehéz,de ha battlefield fan vagy,menni fog,járműveket nehezebb,de belejösz,de én erre 8-at adok.multi:nagyon jó,kábé ez miatt éri meg az árát a legjobban,de hidd el nagyon jó!régen én is cod fan voltam,de azt hamar meguntam,de ezt nem,ebbe fejleszthetsz,vezethetsz mindent......stb!VEDD MEGY SZERINTEM! :) hu,hosszú volt
2011. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Battlefield 3! Egyértelmű.

Nekem meg van, nagyon ott van a grafikája (10), a játékéményben megmaradt a battlefield hangulat (ezt át kell élni!!!) (10), fegyverek nagyon eltaláltak lettek bár a sebzésrendszer nem a legobb. hogy idézzem a Gamestar-t ha az M4 ennyit sebezni a háborúban nagyokat köpnének :D. Ez mondjuk legyen 9. Kezelését lehet állítani, majd megszokod :D. A multi-ja nagyon jó lett (igazából eddig szinte csak ezzel játszottam, a single-t nem próbáltam). Ez is 10 (sokáig lefog kötni :D). Kipróbáltam az MW3-at is de ehhez képest egy nagy ****! A bf3 mellett döntesz a nevem: Geree24 . Am PC-s vagyok.

2011. dec. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Battlefield 3 !

Én eddig nagy CoD MW sorozat fan voltam , de nekem eleg lett abból hogy folyton egy 2009-es színvonalú grafikája játékkal játszok , na meg abból is hogy a MW2-őt megvettem anno 10000 Ft-ért és kaptam single-ben 3,45 óra játék időt , a multit a CoD sorozatban nem emelném ki .

Amikor kipróbáltam a haveromnál a BF3-at akkor már tudtam hogy holnap megveszem .

Igaz a singleplayer nem hosszabb a másiknál egy-két órával de itt társul mellé szebb grafika , élvezhetőbb , nagyobb pályák , na meg a fergeteges multi !

2011. dec. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

BF3!!!

grafika 10

játékélmény 9

fegyverek 8

kezelés 8

multi 11 :)

a játék grafja rohatt jó. ellentétben az MW3 éval!! ugyan az mint az előző részeknél !!!

játékélmény: stem singlet kicsit elcseszték , de a repülős küldetés bepótol mindent :)

fegyverek: van bőven választék , multiban még fejlesztheted is őket

kezelés: kicsit nehézkes , főleg a járműveknél , mert sok mindenre kell figyelni , de hamar bele lehet szokni.

multi: 2 szó : ROHATT JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!

2012. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!