Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elakadtam a Harry Potter és a...

Elakadtam a Harry Potter és a félvér herceg játékban: a bájital keverésnél megjelent egy "szódásüveg" + egy másik üveg, amit rázni kell + egy harmadik. Egyszerre csak egy üveget tudok felemelni. Hogy kell ezt a feladatot megoldani?

Figyelt kérdés
Egy partira kell a bájitalt készíteni.
2011. dec. 25. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én már végig játszottam az összes címerem megvolt, de nem nagyon emlékszek vissza...

Próbáld beírni a youtube-ba a küldetés nevét, hátha előhozza.

2011. dec. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egyszerrre kell csinálni, csak akkor teljesíted az aktuális feladatot ha monjuk a szóda után beleteszed azt az akármit és utána a 3. dolgot is, és akkor jön az új feladat
2012. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Megfogod a "szódásüveget" és elkezded az egered mozgatni. Ha buborékok jönnek az üvegből, akkor elkezded önteni, és ha olyan színű lesz, amilyen meg van adva, akkor kiadja a következő feladatot.
2012. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
DE MELYIK A SZÓDÁSÜVEG?
2013. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezt nézd meg és jó lesz


http://www.youtube.com/watch?v=LzcbJV7aPAM

2013. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!