Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 VS WoW. Szerintetek...

Guth kérdése:

Metin2 VS WoW. Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Melyikkel érné meg játszani és miért? Pls ne oltogatás legyen :)
2011. dec. 25. 13:13
1 2
 1/16 anonim válasza:

Metin2-n játszom :D szerintem k jó

Wow-on is játszottam régen de az kockává tesz . volt mikor aludni se tudtam csak game-game-game.

Metin grafikája megse közelít a wow-ét de nagy a játékélmény ha privát szerókon tolod.

+ vigyázz mert a metin tele van csalókkal 10 perc alatt kilopják mindened ha nem avgy okos.

2011. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

WoW

Indok:Rengeteg felfedezni való terület

Nagyon jó háttérsztori

Változatos kasztok/fajok

kiegyensúlyozott játékmenet(eredetin legalábbis)

megunhatatlan:)

rengeteg nagyon jól kidolgozott küldi(persze a sablonos ölj ezt keresd meg azt hozz ennyi cuccott küldik több sajna)

Nagyon jó a pvp/pve

látványos boss fightok

kapásból ennyi indok juttot az eszembe xd

2011. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

lol elso, minden jatektol lehetsz kocka, nemcsak wowtol,

szerintem mind2 szar, de inkabb wow

2011. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Mért sokkal job a metin 2 mint wow?

metin 2 >

ingyenes

kisméretü

magyar

van rá sok hack program

egyszerü regisztrálni es adminisztrációs ügyeket intézni

egyszerü vele játszani

2011. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mert van rá sok hack program?XDD
2011. dec. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jah :P
2011. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

OMG amúgy én WoW oztam és metinezek!(még most is)

Szerintem a wow szép meg minden duel ezni öröm benne nagyon jó az egész game meg minden őszintén(nagyon szeretem a wow ot)


DE!!(a metint bizonyos okokból jobban szeretem pl:

remek pvp-k jó bos harcok haverokkal jó tolni.(am a wowot legalábbis a TBC-t és a WOTLk-t már nem igazán tolják)

DE A METIN TELE VAN MAGYAROKKAL ÉS RÁADÁSUL HAJNAL 5 ÓRAKKOR IS FENNVAN VAGY 50 EZER



NAH SZÓVAL EGY HÜLYESÉG H CSAK A WOW TESZ KOCKÁVÁ MERT A METIN IS DEH SZERINTEM NEKEM A METIN2 JOBBAN BEJÖN LEGALÁBB IS A METIN2MESTERnext.


SZÓVAL



WOW4EVER!! ÉS METIN2 4!EVER NAH NAGYJÁBÓL ENNYI.

2012. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Én Játszottam Mindkettövel. A Metinben csalódtam mint állat elöször azthittem hogy valami jó játék a ninja felmászik a fára és megöli a célpontot ienek xD de belépek és ocsmány grafika fogad az animációk is elég pocsékok 1 dombon nem lehet felmenni se semmi. környezet is elég ocsmány van 1 bazinagy rét tele van mobokkal ott tömörül minden xD

az Npc-k ugyanugy néznek ki a karakterek is van ilyen Sárkány Érme vagy mi a fene abból lehet venni hajfestéket

meg elvileg lehet hajat változtatni Sárkány Érméért..

4 class van : ninja , harcos , sámán , sura minden classnak lehet választani milyen alap ruhája legyen. a ruhákkal még az a problem hogy egybe van az egész nem az hogy külön felsö külön alsó hanem egybe az öléshez se kell nagy tehetség csak nyomogatni kell a space-t + az ocsmány zene ... nekem nem jött be


Wow: Sok Class van : Warrior , Mage , Druid , Rouge , Warlock , Paladin , Priest , Deathknight ( aszem ennyi xD )

2 Frakció : Horde , Alli


Sok Faj : Human , Dwarf , Gnome , Night Elf , Worgen , Draenei | Orc , Troll , Undead , Goblin , Tauren , Blood Elf


Mindegyiknek van faji képessége..


A Grafika az olyan közepes szerintem elég jó .. De Fellehet állitani a grafikát de szerintem Low on is szép :)

jó küldik vannak van backstory. Goblin , Worgen , Dk Karaktereknek kezdő küldik szóval nálam a wow a nyerő

a zene se rossz nem idegesit :)

2012. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 valaki1996 válasza:
19%

Nah az utolsonak üzenném hogy SZOPJON Le...

Metin2 ezerszer jobb mint a wow...Én pl.: Ewmt2-özöm

Hajnalba is vannak jobb a társaság mint wow-on...

Egyszóval a wownak van ocsmány grafikája. A metint semmi sem veri...

2013. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 .Ervin. válasza:
68%

Pffff! Ez nem kérdés ember. Ég és föld. WoW sokkal jobb. Méghogy a metin grafikája jobb :-D

metinbe csak 5 skillt nyomkorászol mint valami 10 éves. Csak 4 félével birsz menni: sámán, warrior, nindzsa és sura. És csak emberi faj van ^ Ezzel szemben a wowban két ellenséges frakció van és mind a 2ben 6 faj ami összesen 12 emellett a kasztok száma is sokkal több: warrior, hunter, rogue, mage, shaman, priest, death knight, druid, warlock, paladin és mindegyiknek 3 talent ága van ami eltérő játékmódot jelent, de a metin-nél a talentrendszer olyan mint valami elcseszett kínai rpg telefon játék. Emelett a map 1 kis játszótér a wow-é hoz képest. Wowban 2 ág van ha felvitted 80ra a karaktered: pvp meg pve. Sokan mondják hogy s*ar a wow mert sokáig tart a raid.. Akkor ne pve-zz hanem pvp zz -.- a pvp ről neis beszéljünk... Sokkal komplikáltabb mint a metiné a pvp rendszeris sokkal jobb és sokkal érdekesebb és izgalmasabb. Tömören a metin labdába se rúg ;-)

2014. júl. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!