Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed: Revelations...

Assassin's creed: Revelations aktiválása, hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Megvettem az Assassin's creed: Revelations-t, és természetesen internetkapcsolat szükséges a játék aktiválásához.

Az én problémám az, hogy pillanatnyilag otthon nincs internet hozzáférésem, de a játékot kiszeretném próbálni.

Így most egy rokonomnál vagyok, de nem tudom merjem-e telepíteni.

Van egy online aktivációs kódom, de attól félek, hogy ezt mindössze egy gépen tudom felhasználni, és így bár a rokonomnál elérhető lesz számomra a játék, otthon nem tudom kipróbálni.

Tehát a kérdésem: Lehetséges az, hogy ha itt feltelepítem a játékot (és aktiválom is természetesen), attól még otthon is tudok majd rajta játszani? Vagy ez a kód mindössze egyszer használható fel, egy gépen?

Köszi a válaszokat!


Szabi


2011. dec. 25. 13:47
 1/5 anonim válasza:
Hát nekem is megvan a játék, és telepítettem másik haveromnál is, de minden rendben lesz, ha majd a saját gépedre is fel fogod telepíteni, ugyanis az összes adatod meglesz, viszont a mentések csak arra a gépre kerülnek, ahol játszol. Ha másik gépen játszol vele, akkor előről kell kezdened, hogy minden meglegyen. De pontosabban is mire gondolsz? Mert ha még a multival is szeretnél játszani, akkor meg főképp megmaradnak a beállítások.
2011. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, erre voltam csak kíváncsi.

És még egy kérdésem lenne: Multiban van valamilyen lehetőség beszélgetni?

Még egyszer köszi, és ha valaki az utóbbi kérdésemre is tudná a választ, azt is megköszönném :)


Szabi

2011. dec. 27. 14:42
 3/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is lenne egy olyan kérdésem, hogy ha megveszem a játékot, akkor internet nélküli gépen tudok vele játszani? Jó lenne ha lenne valami mód rá, mert az eddigi részek nagyon tetszettek.
2012. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem...
2012. febr. 22. 17:58
 5/5 anonim válasza:
Én is kérhetnék egy kis segítséget abban hogy hol kell aktiválni a kódot?
2013. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!