Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ojan tök vagyok hogy a WoW...

Ojan tök vagyok hogy a WoW tauri szerveren nemtudok jáccani mert nemtudom megcsinálni. Van itt ojan aki eltudná magyarázni egy tökfejne kaki én vagyok? :D

Figyelt kérdés
Azok akik esetleg lehüjéznének vagy valami hansonló kérem KÍMÉLJENEK!!!
2011. dec. 26. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] minden le van írva és minden fájl ott van
2011. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
énis ezt próbálgatom de hiába csinálok meg mindent ami le van irva amikor elinditom a warcraftot és be akarok lépni fojton valami ,,unable game version'' meg ijeneket ir ki mindig... :/ néha pedig az instalálás után azonnal feltelepiti a WoW Cataclysm-et amihez irva van hogy annál már nem műköik... :(
2011. dec. 26. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ne enged neki hogy feltegye és ne email cimel lépj be hanem a felhasználónevedel akkor nem fogja
2011. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amikor telepitettem a játékot elinditottam, és amikor be akartam lépni ezt irta ki:

-Unable to validate game version. This may be cursed by file corruption or the interfrence of another program. Please visit [link] for minute more information and possible solutions to this isswe.

2011. dec. 27. 01:05
 5/7 anonim ***** válasza:
realmlistet átírtad?
2011. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen
2011. dec. 27. 15:17
 7/7 anonim válasza:
Bocsi de eloszor megkene tanupnod helyesen es erthetoen irni. Mert nem tom mi az a jáccani meg ojan. De egyebkent szerintem te nem is olyan tok vagy
2015. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!