Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen uniszex, szórakoztató...

Milyen uniszex, szórakoztató multiplayer játékot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Három osztálytársammal szeretnénk hülyülni, de a GTA SA MP az túl fiús a lányoknak meg "bonyolult a telepítés", a metin 2 meg valakinek túl xar...én se vok oda a Metinért, de el tudnék rajta játszani.
2011. dec. 26. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Gates of Andaron. Hasonló a WoW,hoz, de magyarul van. Fiúk-lányok egyaránt játszák, női és férfi karaktert is lehet benne csinálni. Ha érdekel akkor:

[link]

2011. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
UI: Én is játszok vele :D
2011. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és még1: Én is szeretem a sampot, de egyszer ujratelepítettem és azóta nem működik multiba, mert kifehéredik a képernyő és a single playert indítja el :(

Valami tanács ? Előre is köszi :)

2011. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sztem rakd megint újra...1x újratelepítés után nekem is hülyült és a single-t indította és miután megint újra raktam, akk béke volt:D

2011. dec. 26. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!