Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 multi nem megy...

Battlefield 3 multi nem megy az xbox-on, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kell hozzá internet vagy Live? Vagy anélkül is működnie kellene. Eredeti a játék, limited edition 16+.
2011. dec. 27. 09:15
1 2
 1/11 Dzsugaswily ***** válasza:
Live kell hozzá hogy mennyen a multy! minden multyhoz ha xboxozon van Live kell!! ennyi hátránya van az xboxnak de jobb mint a ps3!!!
2011. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a haverommal ketten tudjunk játszani Live nélkül?

Az a gond, hogy még nincs rákötve a net az xbox-ra.

2011. dec. 30. 09:16
 3/11 Dzsugaswily ***** válasza:
de a netet nem is kell rákötni! ha nem akarsz live-t! hát belemész valami companyba vagy nme tom nem battlfield 3 zok de ha 2 en akartok játszani akkor a haverodét csatlakoztatni kell az xboxhoz és azt is! hogy megtalálja a haverod konntrollerjét na de ha 2 en akartok játszani azt osztott kép lesz! figyi nem tom probálgasd valami companyba aztán lesz ami lesz hát ne mond már hogy nem tod megtalálni én is cod5 be megtaláltam! :)
2011. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kezdő vagyok, de biztos összejön valahogy, köszi megpróbálom.
2011. dec. 30. 16:12
 5/11 Dzsugaswily ***** válasza:
nm :) SOK SIKERT!!
2011. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

szia :D

segítetek?:D

xbox 360 simle vagy mi és meg van rá kb 2 hónapja a battlefield 3 és ha be rakom a egyjátékos cd akkor velemit fel akar rakni 1.5 g bayt multiplay :D és nekem 4 gb os a xbox om de csk hdd re engedi fel rakni!

jah meg livon aktiváltam a cd kulcsot :D és nem enged játszani most mondjuk nincs is be fizetve a live de asszem ez ingyen van:D !!!?

2011. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
már mind nem a liev hanem a multia a játéknak!
2011. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, egymásra talált két fogyatékos.
2012. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Téged meg ki kérdezett? Ha te ennyire ász vagy, talán segíthetnél egy-két tanáccsal, ehelyett a nagyképű, primitív beszólás helyett. Köszi, ha csak ennyire telik tőled.
2012. jan. 2. 09:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem hozzád szólt, hanem a két felettem íróhoz.

Multihoz internet plusz gold előfizetés kell ennyi.

Onnantól kezdve berakod a lemezt és játszol.

2012. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!