Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan magyarosítsam a call...

Hogyan magyarosítsam a call of juarez című játékot?

Figyelt kérdés
Mindig az írja ki,hogy ''hiba nem a játék főkönyvtárát adtad meg. nekem a c meghajtó,programfájlok (86) techland mappákban van ,így jutok oda . Mikor a magyarításba belépek és bármelyik re kattintok a játék mappáján belül az a hiba üzenetet írja ki amit legelőször írtam,
2011. dec. 27. 15:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kérlek segítsetek? Talán akinek ez a játék meg van és már sikerült lemagyarosítania kérem írja le ide hogyan.
2011. dec. 27. 15:14
 2/17 A kérdező kommentje:

szeretnék játékot letölteni gépről. Linkelhetnétek játékokat

a nevükkel együtt.ezek amik érdekelnek (akció,fps,mászkálós kaland),Teljes játékot,ha lehet de lehet demo is. Aki tud magyar nyelvű lehet az feliratos vagy szinkronos az is linkelhetne. előre is köszi. az előz kérdésemre is válaszoljatok légyszi.

2011. dec. 27. 15:33
 3/17 csacsi2 ***** válasza:

próbáld ki hogy a magyarosítást bemásolod a főkönyvtárba és onnan indítod. játék telepítési könyvtára az amit telepítéskor megadtál neki. xp -ben a program files az alapértelmezett. minden esetre a techland mappába, amennyiben ebben a mappában már fájlok is vannak nem pőegig csak 1 mappa (mert akkor azt). Megteheted, ha engedi, hogy kitömöríted a magyarosítást és manuálisan bemásolod, de ez nem biztos hogy jó lesz. Nézd meg a program könyvtárát, hogy nem írásvédett -e ,ha igen vedd ki az írásvédettséget!


Letöltési linkeket nem lehet az oldalon használni. Keresgélj, torrentezz egyebek!


most írtam horrortémájú játékokról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__2499841-t..

2011. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem tudom melyik a főkönyvtár.
2011. dec. 28. 13:38
 5/17 csacsi2 ***** válasza:

C:\Program Files\Ubisoft\Techland\

Vagy ha windows 7 akkor a programfájlok mappában a Call of Juarez mappa, vagy ahova telepítetted!

2011. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem engedi,hogy kivegyem az írásvédetséget
2011. dec. 28. 15:35
 7/17 csacsi2 ***** válasza:

Jobb klikk a mappán és biztonság fül. Itt adj magadnak (negedélyezd) jogokat!

Ha nem lenne ott akkor :

[link]

2011. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
megtaláltam a főkönyvtárat már majdnem magyarosítaná de kiírja,hogy 8mb hely kell de kitörölni nem lehet semmit.Rájöttem,hogy a cd-nek bent kell lennie és data oda kéne rakni de nincs hely .Mit csináljak
2012. jan. 2. 14:55
 9/17 csacsi2 ***** válasza:
Nincs hej mia kő törölnöd kell! szedj le olyan programokat amiket nem használsz , majd telepíts.
2012. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 csacsi2 ***** válasza:
Ez am hülyeség, nem a cd -t magyarosítod hanem a programot (program mappát).
2012. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!