Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed 2-be valaki...

Assassin's creed 2-be valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés
A játékban mikor Eizo-val az elején el kell menni az apánkhoz és ő bemutat egy embert nekünk asziszem hogy SOn mert valami olyan van benne hogy Hello Son!Biztos tudjátok melyik részre gondolok na itt a játék elakad és kék halál Nv4_disp.dll hibával.Na azt olvastam Nvidia vidikarinál van ez a hiba hát le is töröltem a drivert de nem tudtam sehogy újat rakni és aztán nagy nehezen visszakerült a régi driver.Na szóval a lényeg,hogy aki tud a problémámra választ driver újrarakás nélül az mondja el mit kell tennem:)Gondoltam mentésre,hogy valahonnan letöltök de pont ott ahol elakadtam elég valószinütlen hogy találok.Aki esetleg mégis tud linket rá akk pls:)
2011. dec. 27. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hallod... Hello Son = Helló fiam

Amúgy, MIAZ HOGY NEM TUDTÁL SEHOGY SE ÚJAT RAKNI?

Amúgy DirectX-et próbáld újrarakni.

2011. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok még vmi más?:D
2011. dec. 28. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Áh, hagyd a fenébe, ennyi angol tudással, csak terrorizálod majd itt a népet ha kijátszottad, hogy "valaki le tudná írni nekem az AC töténetét?" v. "Mi történt az Ac 2 végén, ki volt az az xy?" és hasonlóak.
2011. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
figy nem hagyom abba tudom h szar angolos vok de ettol nem eri meg ott hagyni akk inkabb kerek vkitol mentest v vmi de en nem azert tettem fel a kerdest hogy valaki azt mondja hagyd abba ezert utalom sokx ezt az oldalt mert mindig van valaki aki nem tud ertelmes valaszt adni.Nem mondtal volna semmit es okosabb maradtal volna...
2011. dec. 30. 14:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Ujra felraktam a jatekot es azota tokeletesen megy nem volt bajom vele mar szine a jateknak a felenel vok ...Szoval ezert meg erte volna felhagyni vele te csicska?
2012. jan. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!